Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oslo'da patlama

logtrig

Öne çıkan mesajlar

bulur ama oranını azaltmış olursun işte.

yoksa "av için alıyosss" diyene mal gibi silah satan bi sistem varken bundan 10tanesi yanyana gelir, legal yoldan ve zorlanmadan aldıkları silahlarla bunun kat be kat fazlasını yaparlar.

allahtan herif kendisi gibi tiplerle beraber gelmemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

M4

http://tr.wikipedia.org/wiki/M4_Karabina

30 dolum kapasitesi var bi sarjör ün,yani dielim bi sarjör ile 30 kisiyi öldürdü tekrar sarjör doldurana kadar oradakilerin dagılması lazım abi aklım almıyor :S

http://farm3.static.flickr.com/2422/4011863004_c3afb9baff.jpg

gunfight 101 direk, bu akdar cod oynamis bi adamin oturup orda tek tek sarjoru doldurucagini dusunmek abes zaten

ki adam yanina shotgunda almis, glock da var, sarjoru bitse silahi yere atsa etraftakileri hayli hayli temizlemeye devam eder ki savas degil zaten, ordek avina cikmis adada
Sosyal ağlarda paylaş

Adam bu işi kafaya koymuş.Dişlerine kadar silahlanmış.Gitmiş çoluk çocuğun haftasonu yüzmek,yemek,içmek,dans etmek için toplandığı küçücük bir adaya.Avlanmış...Tabii ki eğitimli kişilerin olduğu bir yeri bassa(örnek:tutup Eğridir Dağ Komanda Taburu)bu kadar insanı katledemezdi.Ama netice ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.tsk.tr/HABERLER_ve_OLAYLAR/5_Bolucu_Teror_Orgutuyle_Mucadele/bolucu_teror_orgutuyle_mucadele_2011.htm

Biz o kadar kanıksadık ki kendi ülkemizde olan bitenleri...Her yıl sadece silahlı kuvvetlerimizin verdiği şehit sayısı bu Norveç'te hayatını kaybedenlerden çok daha fazla.Buna vatandaşları,polisleri de katarsanız rakamlar çok daha korkutucu oluyor. Ama şimdi bütün kanallar bu Norveç saldırılarını veriyor, insanlarımız haklı olarak bu olay karşısında insani duygularla hareket edip üzüntülerini ifade ediyorlar. Etmeliler,etmeliyiz de zaten. Ama onlar için üzülürken kendi insanlarımızın canlarının da can olduğunu unutmayalım. Ya da bugün(Nisan'dan beri her gün olduğu gibi) Libya'da NATO'ya bağlı uçakların gerçekleştirdikleri saldırılarda neredeyse Norveç'te ki kadar insanın hayatlarını kaybetmiş ya da sakat kalmış olabileceklerini unutmayalım. Kapitalizmin işaret ettiği yöne dönerken diğer yönlerde olan bitene bakmayı da unutmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

PKK’nın ilk eylemine başladığı 1984 ile Mart 2009 arasında toplam 29 bin 639 terörist ölü, 4 bin 937 terörist de yaralı ele geçirildi.

PKK terörü, şehit, hayatını kaybeden vatandaş ve ölü ele geçirilen terörist olarak toplam 41 bin 828 insanın hayatına mal oldu. 26 yıl boyunca toplam 21 bin 615 kişi de yaralandı. Böylece PKK ile mücadele sırasında 63 bin 443 kişi ölü veya yaralı olarak doğrudan zarar gördü.

2009 yılı Mart ayınden beri gerçekleştirilen saldırılarda verilen şehitler ve ölü ele geçirilen teröristler de dahil edildiğinde bu rakam 63 bin 500’ü geçmiş durumda.
PKK terörü binlerce ailenin acılar içinde yaşamasına sebep olurken, bazı analistlere göre ekonomik maliyeti 300 milyar dolar olarak tahmin ediliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de daha çok ölen var diye, Norveç'te ölenleri takmayalım mı yani ben anlamadım ne manası var şimdi bunları yazmanın? Dünyadaki tek acı bizimki mi olmak zorunda? Katilin hristiyan olmasından dolayı taziye mesajına "terörün dini olmadığını tekrar gördük..." cümlesini ekleyen akp liler kadar boş konuşuyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:

Türkiye'de daha çok ölen var diye, Norveç'te ölenleri takmayalım mı yani ben anlamadım ne manası var şimdi bunları yazmanın? Dünyadaki tek acı bizimki mi olmak zorunda? Katilin hristiyan olmasından dolayı taziye mesajına "terörün dini olmadığını tekrar gördük..." cümlesini ekleyen akp liler kadar boş konuşuyorsunuz.

Anlamamışsın belli.Norveç'te ölenleri takalım ama kendi ülkemizde ölenlere de üzülelim,Libya'da ölenleri de merak edelim,Afganistan'da,Irak'ta katledilen çoluk-çocuk-yaşlıya da üzülelim.Anladın mı şimdi biraz daha açık yazdım?
Sosyal ağlarda paylaş

tombik_yanak said:

islami terör terimi avrupa menşeili ve islamofobi den rant sağlayan ülkelerden birisi olan norveç in acısını paylaşırken bunu hatırlatmakta pek bi yanlışlık yok.

buna katılıyorum yalnız.

hatta ilk ırak merkezli örgüt haberi geçince amerikan kaynaklarından "yok onlar özgürlük savaşçısı olması lazım. ne terörü?" de dedim..

olsa yine diyebilirim hatta. çifte standartın kitabını yazan adamlara madalyonun öbür yüzünü çevirmekde beis görmüyorum.

tr ile bu olayı istatistik savaşına çevirmek ise hmm çok alakalı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
>I just bought Modern Warfare 2, the game. It is probably the best military simulator out there and it’s one of the hottest games this year. I played MW1 as well but I didn’t really like it as I’m generally more the fantasy RPG kind of person – Dragon Age Origins etc .and not so much into first person shooters. I see MW2 more as a part of my training-simulation than anything else. I’ve still learned to love it though and especially the multiplayer part is amazing. You can more or less completely simulate actual operations.

https://docs.google.com/document/pub?id=1UPMWXTEq9DqhcWBXXRZhMwqDuYsiMahzVIpeK6s9-j0&pli=1

INCOMING SHITSTORM!!111
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.scribd.com/doc/60739170/2083-a-European-Declaration-of-Independence

buda saldiridan once yayinaldigi 1500 sayfalik ANDERS MANIFESTO

AHAHAHAHAHAH

bi 2 saniyeligine beynim olayin bioware in virali oldugunu dusunmedi degil, yada adam RPG fani dragon age de kayip ikiz kardesinden gaza geldi

her halikarda

WTF???!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...