Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasi film bulursunuz

nedanko

Öne çıkan mesajlar

10 günde bi apple.com/trailers ve comingsoon.net'e bakıyorum, zaten blockbusterlar gelmeden bi şekilde forum/facebook/tv/gazete duyuluyor, onun dışında dedigim sitelere bakar , cast yada yönetmen ilgimi çekerse gidip imdb'den plot okur notuna diger oyuncularına bakarım.
begenirsem de izlerim, ki begenmem de tamamen imdb notuna baglı değil, imdb de 6.0 olup da çok güzel olan filmler de var gayet.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün ne izledim ve arada derede kalmış filmler topiklerini takip ediyorum, onun dışında rotten tomatoes ve imdb'ye bakıyorum.

box office vs. için rotten ve imdb yetiyor, geri kalan filmler için pati ahalisinin tercihlerinden faydalanıyorum diyebilirim.

fede'nin seçimleri muntazam mesela
Sosyal ağlarda paylaş

Divxplanet gibi sitelere giriyorum. Son zamanlarda en çok indirilenler listesinden yeni çıkan filmlere bakıyorum.

1- Fimnin Türü
2- Oyuncular - Yönetmen
3- Imdb puanı ve oy sayısı.
4- Hala emin değilsem yorumlara bakarım.

Yukarıdaki sıraya göre indirip indirmemeye karar veriyorum. Eğer yeni film pek yoksa eskilerden izlemediğim filmleri araştırıyorum. Yine yukarıdaki sıraya göre önem verip ayrıntılı arama yaptırıyorum (Altyazı).
Sosyal ağlarda paylaş

film arşivi yapılmaz ya. divx efsaneydi bir zamanlar ne oldu yüzüne bakmıyoruz artık =) 1080p de 16" lik laptoplara kadar düştü. yakında büyük ekranlar için çok daha sağlam bi çözünürlük çıkar. yalan olur bunlar da =)

bu arada film öneri sistemi sosyal ağlarda uygulama olarak değil de bütünleşik olarak gelse çok iyi olur. g+ a feedback fln mı yağdırsak =)arkadaşlarının film zevklerine puan verebildiğin bir algoritma yeter diğer filtreler ile araya fark koymaya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...