Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Komikli sakali imajlar konusu

aquila

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

antipiramit spoilerı

dEaThMooN said:

Frantic said:

senko said:

su postta o kadar kendimi buldum ki...

abi bu bende kotu bi sekilde cok siradan bisey olmaya basladi ya :/

oha direk ben bu :) Çünkü o an kişinin mimiklerine fln odaklanıyorum söylediklerini kesinlikle ignore'luyor beynim :)

beni de ekleyin

Ben bu durumu o kadar kanıksadım ki artık isimleri dinlemiyorum bile(dinlesem bile saniyesinde unutuyorum, hatırlamak için pür dikkat dinleyip "hmm bunun adı hedehödöymüş, unutma" diye konsantre olmam filan gerekiyo).
Beynim tuhaf bi şekilde "hmm bu adamı tanımam hiçbir amaca hizmet etmiyo, muhtemelen bidaha karşılaşmam zaten" diyip filtreliyo gereksiz bilgileri. Ama mesela yoklama listesinde kendi adımı ararken göz gezdirerek bile farketmeden 15-20 ad+soyad ezberlediğim oluyo ileride not listesini kontrol ederken aynı sınıftakiler ne yapmış ne etmiş diye bakınmak gibi saçma bi amaç için olsa bile.

/edit: piramit oldu lol
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Esh said:

antipiramit spoilerı

dEaThMooN said:

Frantic said:

senko said:

su postta o kadar kendimi buldum ki...

abi bu bende kotu bi sekilde cok siradan bisey olmaya basladi ya :/

oha direk ben bu :) Çünkü o an kişinin mimiklerine fln odaklanıyorum söylediklerini kesinlikle ignore'luyor beynim :)

beni de ekleyin

Ben bu durumu o kadar kanıksadım ki artık isimleri dinlemiyorum bile(dinlesem bile saniyesinde unutuyorum, hatırlamak için pür dikkat dinleyip "hmm bunun adı hedehödöymüş, unutma" diye konsantre olmam filan gerekiyo).
Beynim tuhaf bi şekilde "hmm bu adamı tanımam hiçbir amaca hizmet etmiyo, muhtemelen bidaha karşılaşmam zaten" diyip filtreliyo gereksiz bilgileri. Ama mesela yoklama listesinde kendi adımı ararken göz gezdirerek bile farketmeden 15-20 ad+soyad ezberlediğim oluyo ileride not listesini kontrol ederken aynı sınıftakiler ne yapmış ne etmiş diye bakınmak gibi saçma bi amaç için olsa bile.

/edit: piramit oldu lol

abi sen yine aklinda tutabiliyormussun, ben 3-4 kez birlikte takildigim insanlarin bile ismini unutuyorum, tum gece boyunca birinin ismini bilmeden takilmak dunyanin en aci deneyimi olsa gerek.

birde isim sorma deadline'i var, o deadline gectikten sonra karsindakinin ismini soramiyorsun, hayatin boyunca idare etmek zorunda kaliyorsun.

cok dertliyim cok bu konuda...
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

abi sen yine aklinda tutabiliyormussun, ben 3-4 kez birlikte takildigim insanlarin bile ismini unutuyorum, tum gece boyunca birinin ismini bilmeden takilmak dunyanin en aci deneyimi olsa gerek.

birde isim sorma deadline'i var, o deadline gectikten sonra karsindakinin ismini soramiyorsun, hayatin boyunca idare etmek zorunda kaliyorsun.

olm sunlari gordukce resmen mutlu oluyorum yalniz degilim diye, tipatip aynini yasiyorum sunun. hele bi de deadlinedan sonra isim soramiyorsun ya hitap da ona gore degisiyor boyle ona kasmak zorunda kalmak resmen omur torpusu bende de.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...