Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atatürk Öldü Diye Ağlayan Elif'e Cevap.

roket adam

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

trollü anla abi, lütfen bak bu iki oluyo trollüme düştüğün, düşme gözünü seveyim :(

ha ciddi cevap gerekirse o beyin yıkaması devam edince o kızın zekası ilerlese bile asla kullanamaz halde kalacak. Ama ciddi cevaba gerek yok, ikisini de öldürmem hasta mıyım öldüreyim? :D

ya yok olm konu sürsün işte, bazen çok ilginç tipler çıkıyor. geçen şike başlığında senin troll olarak söylediğin şeyi 10 sayfa savunan adam çıktı sonra.

burada da gelebilir beklemek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

hedehodohop said:

@nilep

Ortada iki farklı rejim ve yanlısı insanlar var biri ulusal rejim diğeri teokratik.İki rejim yanlılarıda çocukları kundaktan itibaren aşırı taraflı ve kendi değerlerine tapıcak şekilde yetiştiriyorlar . Neticesinde ne çıkıyor atıyorum biri muhammed öldü diye ağlıyor diğeri atatürk öldü diye.Bende konu ne olursa olsun bu kadar tutucu bir eğitimden haz etmiyorum ve ikiside aynı bok diyorum.Bu kadar basit hala neyi tartışıyorsak.

Görüyorum ve arttırıyorum.

40 liraya iddiaya varım balonun fake i.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

hedehodohop said:

@nilep

Ortada iki farklı rejim ve yanlısı insanlar var biri ulusal rejim diğeri teokratik.İki rejim yanlılarıda çocukları kundaktan itibaren aşırı taraflı ve kendi değerlerine tapıcak şekilde yetiştiriyorlar . Neticesinde ne çıkıyor atıyorum biri muhammed öldü diye ağlıyor diğeri atatürk öldü diye.Bende konu ne olursa olsun bu kadar tutucu bir eğitimden haz etmiyorum ve ikiside aynı bok diyorum.Bu kadar basit hala neyi tartışıyorsak.

Görüyorum ve arttırıyorum.

40 liraya iddiaya varım balonun fake i.

Ben gayet marksist-leninist deist biriyim . Balonu tanımam ama şakirt diyordunuz öyle tiplerle hiç işim olmaz zaten , nilepe sor :)
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

videoyu sonuna kadar izlemeyip trollenenler efsaneymiş bugün esas =D

ilk 10 saniyesinden anlaşılmıyor mu ebeyvnlerinin mal olduğu. o yaştaki çocuk cennet, cehennem, tanrı, yatarıcı gibi konuların muhakemesini mi yapmış kendi acaba yoksa annesinin kağıttan ezberlettiği sözleri mi okumuş
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

nileppezdel said:

videoyu sonuna kadar izlemeyip trollenenler efsaneymiş bugün esas =D

ilk 10 saniyesinden anlaşılmıyor mu ebeyvnlerinin mal olduğu. o yaştaki çocuk cennet, cehennem, tanrı, yatarıcı gibi konuların muhakemesini mi yapmış kendi acaba yoksa annesinin kağıttan ezberlettiği sözleri mi okumuş

abi adam şike başlığındaki bi videodan bahsediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

hedehedehop geçen gün de pkk terör örgütü değildir diyordun. nedir kuyruk acın? bi anlat da rahatla.
Ben argümanımı bdpnin pkk ile bağlantısıyla gerekçelendirmiştim.Bdpnin yüksek oy aldığı doğu illerinde bdpyi destekliyen halk bdp pkkyı desteklediği için pkkyı da desteklemiş oluyor ve pkkyı bu durumda halk desteklediği için marjinal terör örgütü değil isyan örgütü oluyor dedim.EE ne var bunda ?
Sosyal ağlarda paylaş

leninist düşünceye göre değil.ulusların kaderlerini tayin hakları falan.biz terör örgütü diyoruz ama onlara göre özgürlükçü bi örgüt.amerika gibi tıpkı.onlara kalsa demokrasi elçisi adamlar ama petrol için terör estiriyolar halbuki.

edit : faaliyetleri hakkında haklısın evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...