Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş? Kobe Bryant? Hö?

mertadam

Öne çıkan mesajlar

Kobe ve Deron formalarını alayım ben sonuncu olsakta koymaz =) Lockout sağolsun =)

2 ay öncesine kadar maçlarımıza seyirci olarak geleceğini söyleseler bile inanmazdık adamların. o yüzden formasını alıp 1-2 maçını canlı izlemek paha biçilemez bence. yetinmesini bilmek lazım =)
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

oynasa nolcak
play offa kalmaz gider
tokatlarlar sonra bjk yi

ya tokatlasalar ne olacak, zaten tokatlıyorlar. fb ülker, efes gibi takımların arasında beşiktaş zaten tutunamaz bu kafa yapısıyla (nba yıldızlarının alınması değil tüpçü ekran kafasıyla).

biz de iverson, kobe, d. williams formalarını alır duvarımıza asarız. bikaç yıldız daha getirsinler bjk all-stars bölümü yapalım odamıza :P
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

df said:

Kobe ve Deron formalarını alayım ben sonuncu olsakta koymaz

taraftar boyle olunca, adamlarin da zaten bisey yapmasina gerek yok.

klübün küçük branşları geçtim en azından basketbola çok daha fazla önem vermesi, zihniyetin değişmesi lazım evet ama bu kısa vade de olabilecek birşey değil. belki bu şekilde bir reklam yapmak artık zihniyetin değiştiğinin işaretidir. yani lockout dönemi dışında bu şekilde olmasa da Türkiye şartlarında iyi sayılacak adamların gelmesi için reklam şart. bu sene kaçıncı olduğumuzdan ziyade önemli olan bu.

eğer zihniyet değişmese bile söz konusu kobe ve deron gibi isimler olunca yine bi senenin sonucu gözümde çok ta önemli olmuyor. varsın bu sene de şampiyon olamasın ne yazar. alıştık basketbolda zaten şampiyon olamamaya. en azından takım iyi olmasa da doğduğumdan beri Türkiye'de hiçbir branşta görmediğim kalitede oyuncuları canlı görme fırsatı verdi derim ve formamı güzel bir hatıra olarak saklarım.

yani kaçıncı olduğumuz önemli değil. her türlü win.
Sosyal ağlarda paylaş

Pha said:

Mithat said:

Kobenin nasıl haterı olabilir ki bir insan? Neyi yanlış yapıyor adam? Bir basketbolcudan daha ne bekliyorsun be mübarek diye sormazlar mı adama.

Benim en büyük idolüm ama gayet nefret edilebilir bir adam, egosu çok yüksek vs vs.
Benim anlamadığım Tim Duncan'dan falan nefret edenler var lan bi insan neden nefret eder Tim Duncan'dan sanki bölgesel lig oyuncusu adam o kadar mütevazi gelmiş geçmiş en büyük 2-3 PF'den biri olmasına rağmen.

abi ben yao'yu sevmeyen adam tanıyorum. adam baya baya yao'dan nefret ediyo. anlayamıyorum bazı insanları hakkaten..
Sosyal ağlarda paylaş

Efsane de geliyor!

Deron Williams'a imza attıran Kobe Bryant'la imza aşamasına gelen Beşiktaş basketbolda müthiş bir transferi daha gerçekleştirmek için kolları sıvadı.
NBA'deki lokavtı iyi değerlerdiren Beşiktaş yönetimi basketbolda hocaların hocası efsane teknik adam Phil Jackson'la görüşmelere başladı.
NBA tarihinin gelmiş geçmiş en iyi antrenörü olarak kabul edilen Phil Jackson Beşiktaş'ta basketbol CEO'su olarak görev alacak. Siyah-Beyazlı takımda 10 yıllık plan yapacak Jackson Türkiye'nin dört bir yanında açılacak Beşiktaş spor okullarının da temelini atacak.

Jackson'un sponsorluğu için önde gelen bankalardan biri ile anlaşma sağlandığı öğrenildi.
Jackson'ın yardımcılıklarını ABD'den getirteceği öğrenilirken şu anda Beşiktaş'taki görevi devam eden Ergin Ataman'ın ise altyapıda görevine devam edeceği belirtildi.

Phil Jackson kimdir?

Philip Douglas "Phil" Jackson (d. 17 Eylül 1945 Deer Lodge, Montana) lakabı Zen Master olan, NBA'in efsanevi antrenörlerinden biridir.Ona yaşayan efsane desek heralde yanılmayız.1989 yılından 1998 yılına kadar efsanevi Chicago takımlarını çalıstırarak şuanki şöhretini yakalamıştır.Bunun yanında Kobe Bryant ve Shaquille O'Neal'lu LA Lakers takımıylada 5 şampiyonluk yaşamıştır.Toplamda 11 şampiyonlukla NBA tarihinin en çok şampiyonluk yaşayan koçudur.Phil Jackson bazı takım ve basketbol stratejilerinin mucididir.2007 yılında Basketball Hall of Fame'a girme hakkı kazanmıştır.

Pozisyon: Forvet Lakap: Zen Master Boy: 6 feet 8 inç (2.03 m) Kilo: 220 pound (100 kg) Vatanı: ABD

Doğum Tarihi: 17 Ekim 1945 (17.09.1945) (65 yaşında) Deer Lodge, Montana'da doğdu. Eğitim: North Dakota Koleji NBA Draft'ı: 17. sıra seçimi, 1967 draftında New York Knicks tarafından seçilir.

Profesyonel basketbolculuk kariyeri: 1967–1980 arası Takımları:

* New York Knicks (1967–1978)arası
* New Jersey Nets (1978–1980)arası

Koçluğundaki başarıları :

* 1991, 1992, 1993 ve 1996, 1997, 1998 senelerinde Chicago Bulls şampiyonluğu
* 2000, 2001, 2002, 2009 ve 2010 yıllarında Los Angeles Lakers şampiyonluğu

Oyunculuğundaki başarıları :

* New York Knicks ile iki kez şampiyonluk kazanmıştır. İkinci şampiyonluğunda asistant koç olarak da görev aldığından çok fazla katkısı yoktur.

Ödülleri: NBA Yılın Koçu Ödülü(NBA Coach of the Year) (1996 yılında)

Haber: İsmail Burak Topal
Kartalhaber.com özel haberidir...

http://www.kartalhaber.com/haber/13058760/efsane-de-geliyor.html

of ahahsadfsugfuysdfsdf anırarak güldüm
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

Pha said:

Mithat said:

Kobenin nasıl haterı olabilir ki bir insan? Neyi yanlış yapıyor adam? Bir basketbolcudan daha ne bekliyorsun be mübarek diye sormazlar mı adama.

Benim en büyük idolüm ama gayet nefret edilebilir bir adam, egosu çok yüksek vs vs.
Benim anlamadığım Tim Duncan'dan falan nefret edenler var lan bi insan neden nefret eder Tim Duncan'dan sanki bölgesel lig oyuncusu adam o kadar mütevazi gelmiş geçmiş en büyük 2-3 PF'den biri olmasına rağmen.

abi ben yao'yu sevmeyen adam tanıyorum. adam baya baya yao'dan nefret ediyo. anlayamıyorum bazı insanları hakkaten..

bende hiç sevmiyorum ya ASDDAS

ama neden bilmiyorum, ilk gördüğüm andan beri böyle nefret ettim, sonraları biraz sevdim, o boyda o yetenek falan yine gerçekten takdire şayan birşey ama sevemedim adamı,

sakatlıkları değilde başarısızlıkları keyif bile veriyordu bana,

yine de basketbolu böyle bırakmasına üzüldüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...