Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş? Kobe Bryant? Hö?

mertadam

Öne çıkan mesajlar

Oha oha ya. :D Yırtacaklar ortalığı... :D

Arkada kalmasın...
sostizm said:

Bitti. THY sponsor, kobe geliyor. Hem de sadece 300 000'e. Bu hikaye yıllarca konuşulacak. Erken hareket eden yıldızı kapıyor.

Radyospor'da hikayeyi dinlemiştim. Demeçde BJK yöneticisi laf olsun diye, KObe'yi bile getirebiliriz diyor, D.W. transferi sonrası. Aklına Kobe geliyor kobe diyor. Lebron gelse lebron diyecek. Sonrasına kobe'nin menejeri arıyor, buyrun görüşebiliriz ilgileniyorsanız diye.

Ve kobe lokavt bitene kadar Türkiyede.

http://fanatik.ekolay.net/Ve-Kobe-Kartalda_3_Detail_33_231866.htm?pos=1
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl ben şimdi şeyi düşünüyorum bu bjk geçen sene kümeye oynamadı sonuçta ligte iyi bir yerdeydiler ve kobe +dw gelince yatmazlarsa harbiden oynadıkları gibi oynarlarsa (şimdi kabul edelim 300kya gelen adam hem para alıp hem antreman yapmaya gelıyodur) o yüzden bence bir olay olmalı bu adamlar kötü falan oynamalı yatmalı keyif yapmalı aksi takdirde kobe kobe gibi oynarsa dw dw gibi oynarsa bu bjk futbolda şampiyon olur o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

İverson sonuçta eeeen kötü haliyle bile ligte kaliteli bir adam. Dw desen yine bir iverson kalibresinde performans gösteriyor fakat genç iverson degil yaşlı olanı.

Fakat kobe her zaman kobe adam kobe lan gelirse ve oynarsa tek başına 5vs1 maç alabilecegi takımlar çıkacak karşısına tamam fenere karşı çooooook fark yaratmasa bile bu ligte neler neler var kobenin 81 sayı atabılecegı.
Sosyal ağlarda paylaş

deron geldikten sonra "deron en iyi 5 garddan biri nbadeki gelmesi çok buyuk olay ama bjkyı tek başına ole şampiyonluğa oynatamaz. deron 50 attsa (ki atmamaz) geri kalanı atıcak adam yok" demiştim. kobe gelirse 80 atar deronda gerisini atar artık :D ama yinede ben şampiyon olabilceklerini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dwill en iyi 3 guarddan biri 5 değil (drose,cp3)
mokoko said:

deron geldikten sonra "deron en iyi 5 garddan biri nbadeki gelmesi çok buyuk olay ama bjkyı tek başına ole şampiyonluğa oynatamaz. deron 50 attsa (ki atmamaz) geri kalanı atıcak adam yok" demiştim. kobe gelirse 80 atar deronda gerisini atar artık :D ama yinede ben şampiyon olabilceklerini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

deron geldi diye bjk tabi direk şampiyon olmayacak. ama sırf reklam için olsa bile bu transfer yine de çok iyi. sonuçta hangi basketbol koçu deron williams gibi bir guardı istemez ? reklam konusunda, reklama da ihtiyaç var tabi illa ki. bjk yi de basketbol aleminde duymayan kalmamıştır dünyada heralde iverson ve deron transferlerinden sonra
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...