Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell T20 video inceleme

onthere

Öne çıkan mesajlar

vaperon said:

Hala karşı argüman üretmeyip, saldırı ile üste çıkmaya çalışan bir çocuksun... Ben yazdım yazacaklarımı. Adam gibi cevap verebiliyorsan ver, adam gibi cevabını da alırsın. Ha vermiyorsan fanboyluğuna devam edebilirsin... Umrumda olmaz.

Cevap bile yazmıyorum, argüman lafını bol bol kullanma ödevi verdi galiba hocan, ne yazmışsınki karşılık vereyim, ilk özel mesajımda hepsinin cevabı var zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

Vaperon çok haklı yalnız. Bunları geçin yani. Mobil piyasayı her gün takip ediyorum, şimdiye kadar uluslararası medyada turkcell'in adının geçtiği tek bir haber duymadım. En son bi almanyaya girdiler bi o var, argeyle alakalı hiç bir şey yok.

Ha bi dakka, duydum ya. PARDON: http://mobile.engadget.com/2011/06/21/huawei-sonic-brings-nfc-goodness-to-android-on-the-cheap-goes-s/
Sosyal ağlarda paylaş

419 liraya bu özelliklerde android sistemli telefon gayet iyi bence. kendisi yapıp yapmaması önemli değil. marka yaratıp ileride sömürmeyi planlıyordur büyük ihtimalle ama bu şu an için telefonun fiyat/performans olarak iyi olduğu gerçeğini değiştirmez. tabi sağlamlığı ve servisi nasıldır bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...