Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi race/class oynatacaksınız?

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

draedan said:

2 sıde devamlı kosuyor, melee kafasına bınmeye calısıyor , ranged ler yere shıeld acıp, bır tasın arkasına felan gecıp dovuyor. cok hızlı combat.

abicim afedersiniz de betayı oynayanlar bize videolarda görebildiklerimizin dışında bişey anlatsalar?

şükür ki 2 gözümüz ve kullanabildiğimiz bir beyin var biz de görebilioruz meleeler icin rakibi yakalayabilmek cok önemli o yüzden göründüğü kadarı ile her melee'nin bir tane charge-leap özelliği var, önemli olan kücük nüanslar,

tepki süreleri nasıl?
akıcılık ne derece iyi?
kontrollerde sağa sola strafe falan fişman yaparken ne kadar iyi?

(wow ile kıyaslanabilir açık ara en iyisi cünkü tepki süreleri olarak bu konular)

enerji-rage-mana tarzı seylerin kullanımı nasıl, kontrol etmek gerekiyor mu yoksa random spam yapsanda bitmiyor mu.

mesela bounty hunter'in sisteminde biraz sorun var deniyordu (heat sistemi) halen öyle mi?

açık havadaki gezi nasıl? free roaming ne kadar free?, yani atıyorum illa seni belli bir pathingten mi götürüyor açık arazide , ormanda falan yoksa random farklı bi ağacın, kayanın arasından üstünden geçebiliyormusun? invisible wall varmı ? az mı cok mu?

bu ve bu tarz seylerle ilgileniyoruz betanın geri kalan eğlencesi sizin olsun bize bunlardan bahsedin biraz umurumda değil questlerde söle aksiyon var böle spoiler var.

edit: sayfa başı quote aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

draedan said:

2 sıde devamlı kosuyor, melee kafasına bınmeye calısıyor , ranged ler yere shıeld acıp, bır tasın arkasına felan gecıp dovuyor. cok hızlı combat.

abicim afedersiniz de betayı oynayanlar bize videolarda görebildiklerimizin dışında bişey anlatsalar?
.
.
.

Arkadaşa katılıyorum. Farklı nüansları anlatabilirseniz çok seviniriz.

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

smuggler gunslinger neden oynatacam?

- Han Solo en sevdiğim adam. EU'da han solo serileri ve diğer smuggler kitapları jedi/sith kitaplarından on kat daha çok hoşuma gidiyor. smugglerlık akar.

- smuggler ahlakı. mesela mal aldınız bi dünyadan başka bi yere götürüyorsun ama yolda bakıyorsun ki ilaç çalmışın fakir bi yerden ve zengin bi dünyaya kaçırıyorsun. işi iptal edip geri dönüp insanlara geri veriyorsun ilaçları sonuçları ne olursa olsun. bkz: mal reynolds.

- gameplay. ranged dps iyi gider ışın kılıçları bi acaip duruyor.

- hikaye olayı. her oyunda jedi/sith hikayesi. smuggler hikayesi güzel olcak gibi geliyor bana o EU han solo yada lando serileri gibi heycanlı, imkansız durumlardan kaçış, romance falan.

- ve en güzel sebep: pvpde jedi/sith wannabe bebeleri smugglerla kesip qqlamalarını sağlamak <3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...