Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FRF

kath

Öne çıkan mesajlar

beyler bayanlar, frf'nin üyelik alımları şu an için şu şekilde:

swg'de bizimle beraber oynamadıysanız, yani sizi swg üzerinden ya da başka bir mmo üzerinden tanımıyorsak, 2 haftalık bir trial'a alıyoruz sizleri. bu trial 20 aralık'da başlayacak, early access sırasında üye almamaya karar verdik tüm üyelerimiz oyuna başlayana kadar. bu 2 haftalık süreç sonunda sizden bir başvuru yazısı alıyoruz, 1 haftalık bir oylama başlatıyoruz. bu oylamanın sonunda da member oluyorsunuz ya da olmuyorsunuz.

ö.m atanların başvuru yazılarını tutuyorum, fakat 20 aralık'da hatırlatırsanız tekrar sevinirim. 20 aralık öncesinde trial süreci başlamıyor malesef.

sitemiz:

frf.swtornow.com

burada üyelik yarattıktan sonra başvuru yaparken lütfen yeni üye olduğunuzu, daha önce bizimle beraber oynamadıysanız ilk defa bizimle oynuyor olduğunuzu yazın ki diğer üyelerle karışmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim oyuna başlamam biraz gecikecek sanırım 5-15 ocak arası başlamış olurum. O sebeble Henüz başlamadığım bir oyunda kararı etkileme ihtimaline karşılık oyuna girene kadar oy kullanmam doğru olurmu olmazmı? bilemiyorum. Bu konu hakkında ihtiyar heyetinin görüşlerini bekliyorum. Eğer doğru bulunmazsa oyuna başlayana kadar üye alımlarında oy kullanmayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...