Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dartanian: İŞTE TÜRK ERKEĞİ PROFİLİ

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Baggio said:

Kız kuyruk sallamamış, şeyine sürmemiş tabiri caizse, kalkıp otobüsten mi insin napsın yani? Tutup rızası olmadan, uyurken fotoğrafını çekip buraya atıyor ayının biri, geri kalan abaza mal tayfası da buna şakşakçılık yapıp gazlıyor. İnşallah bir gün kardeşinize/sevgilinize de aynısı yapılır derken o ayılardan birinin tanıdığı çıkmış galiba, içimin yağları eridi valla, bin beter olun hayatsız abazalar.

Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Kız kuyruk sallamamış, şeyine sürmemiş tabiri caizse, kalkıp otobüsten mi insin napsın yani? Tutup rızası olmadan, uyurken fotoğrafını çekip buraya atıyor ayının biri, geri kalan abaza mal tayfası da buna şakşakçılık yapıp gazlıyor. İnşallah bir gün kardeşinize/sevgilinize de aynısı yapılır derken o ayılardan birinin tanıdığı çıkmış galiba, içimin yağları eridi valla, bin beter olun hayatsız abazalar.

helal.
aynen bu.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Şu topicleri yakalamak için gidip bilgisayar mühendisliği okuyup foruma script yazıcam. Böyle telefona mesaj gelecek, alarm çalacak.

Aynı dasaaa'nın meme alerti gibi yapıcam bir de büyüklüğe göre farklı sesler çıkacak. Güzel olacak. Bundan sonra hayatımı buna adıyorum.

o kadar ayrıntı olmaz da css yapabilirsin sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

MelvinUdall said:

vay be... demek hatun tanıdığınız değilse ver gazı "öp belini" falan diye... ondan sonra da racon kes "abuk sabuk konuşmazsak sevinirim." diye.

racon öyle kesilmez. adam olacan önce.

keşke öbürü de yakalansaydı fotoğrafını çekerken. tam kapak olacaktı.

Dartanian said:

E yapıyoruz abi işte Türk erkeği olarak hayvanlığa eminim gelecek zamanlarda da bunu unutup devam edicez.Bugün benim tanıdığım biri çıktı yarın başkasının çıkar.

sıkışılınca nasıl çoğul konuşulura güzel bir örnek olmuş bu mesela.

Deacon said:

Dartanian said:

E abi herkes böyle değil mi sonuçta tanıdıklarımız hakkında ileri geri konuşulmasını sevmezken, tanımadıklarımız hakkında konuşuyoruz işte ileri geri.

Herkes boyle degil kendi adina konus. Tanidigin insana yapmayacagin seyi tanimadigin insana yapmak?

Adam hem hayvan hem hazımsız çıkmış işte, olayın özü bu. Ben mod olsam fotoları silmek ne kelime, ibret diye bırakırdım orada, sırf bunlardan bir tanesinin tanıdığı çıkmış diye. Sonra pişkin pişkin "Türk insanının genel sorunu bu işte ya" falan diyorlar bir de. Kendi ayılığını başkasına ya da genele yüklemek, so 90's.

Dediğim gibi gayet iyi olmuş ya bir yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kızın gizli tuvalet çekimi konmuş muamelesi yapıldı

sadece uyurken yandan bi resmi.daha sonra başka resim kondu mu bilmiyorum

da abartılcak birşey yok o kadar

o kızın facebukta 40 bin tane resmi vardır ztn.hani etik mi değil mi tartışırlı ama bu kadar abartılcak bir ahlaksızlık yok ortada

ha ama dartanianın geri vitesi çok saçma kaçmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...