Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm # 6

Masakari

Öne çıkan mesajlar

istediğin yere çek abicim sen geçiniz bu zeka muhabbetlerini.küfür ettiğim için eğlenmedim ben sende zeka kırıntısı olmadığını öğrendiğim için eğlendim.25 mi kaç yaşındaysan artık senin yaşında senin gibi bir adam bulamazsın dünyada.kendinin kalitenin kriteri ilan etmiş kibir dolu bi adamsın ben ne anlatiyim ki sana kaç yaşına gelmişsin bide.gidin abicim 5 tane arkadaşınızla hepiniz birbirinize süperzeka deyin sonra kendinizi süperzeka ilan edip gelip burda insanları aşağılamaya bakın.hayatta başka bi vasfınız olmayacak çünkü.tadını cıkarın bunun şimdilik.ben gelirim 25-30 yasına büyür giderim yeni gelen 20 likleri ezersiniz kendi çapınızda burda.

tanımadığı insanlar hakkında bu kadar konusan,onları aşağılamaya kasan bi adam kendini beğenmiştir.contrast falan martaval okuma yani gerçekte öyle değilim falan.sen bi jaffanın bi benim bi bone un ne bileyim dalga geçtiğin herhangi bir insanın nesini biliyosun da kendini daha zeki görüyosun?bana burda boşa yazı yazdırıyosun bide yani git yazdığım mesajı oku ister küfürlü ister küfürsüz yapıştır buraya ne anlatmak istiyorum anlasın madem millet çok meraklı.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha sana söz yapıcaz onu.sen derdimin senle olmadıgını bile anlamamışsın ki.şurda bi insana bi fotoğraf koydu diye tanımadan etmeden şak diye attention whore damgası yapıştırmaya xaenin veya seele kalksaydı onlara da aynı şeyleri yazardım.düzeltin abicim davranışlarınızı kaç yaşında adamsınız valla bak 20 yaşındaki bebe vermesin bu tavsiyeleri size.birbirinizin götünü kaldırdığınız 5 liden başka bi arkadaşınız,hayatınız olsun istiyosanız yapın bak vallaha.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

nasıl ki dışarıda karşılaştığın bir insanı tavırları hareketleri vs ile yargılıyorsak burada da yazdıklarıyla yargılıyoruz

elbette sokaktan geçen elin adamı/kadını onların yerine yazmıyorsa

bence bu forum dahilinde kişi hakkında yorum yapmak için gayet yeterli

abi bak kişi hakkında yorum yapmak ayrı şey aşağılamak ayrı şey.ben bundan 1 sene oncesine kadar konu dısında tartısmadıgım adam kalmadı siyasetle ilgili vs.eh bu adam benle aynı goruste değil demekki dedim geçtim benden belki zeki belki değil bilmiyorum.bu adam direk I'm the king,behead who insult me tavrında.sen kendini ne zannediyosun derler adama.

git adamla tartış,ya gerizekalı de geç veya ne düşünüyosan onu de kendi kendine.gelip burda insan içinde rencide edicem diye kıçını yırtma.azıcık efendi ol.git veya özel mesajdan konuş.bak ben bile o kadar küfür eden seviyesiz bi adamım bunu başardım ilk seferde.

dediğim gibi abi benim kimseyle bi derdim yok.kendini beğenmişlik ve kibirle var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...