Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

göbekli arkadaşlar

kermit

Öne çıkan mesajlar

balon said:

Abicim Türk adam, yani Türk tüyüyle, kılıyla, mangalıyla, fasılıyla yetişen adam için göbek yastıktır, bi zenginliktir. Bunu kızlara anlatamazsınız, bunu karı tavlamak için de kullanamazsınız. Bu ayrı, insanların nev-i şahsına munhasır bi şey. Bunu yaşayamıyosan da no-lifersın, tatavasın annadın mı? Bunu öyle es geçmicen, öyle basit bi şey deil o
pisliginizi cirkinliginizi kulture baglamayin bari. ben ayiyim de gec durust ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

kendinizi kandırmayın aga. göbek dediğin pis bişeydir altı falan terler böyle memelerinizi sarkık gösterir. yağ dediğin östrojenle bağdaşmış bişey zaten. erkek dediğin avcıdır savaşçıdır dolayısıyla çevik ve güçlü olmak zorundadır. kültür mültür diyede sıkmayın şişman ve pissiniz.

Cons said:

ADANALIYIK YORGANSIZ YATARIK OĞLANSIZ YATMAYIK HARHARHAR

lol

pis şişkolar ya.
neyse ki kalp krizinden, şekerden, tansiyondan falan kolayca ölüyorlar.
aslında sadece şişmanları kovalayan ve onları koşmaktan öldürünceye kadar kovalayan bi köpek sürüsü eğitsen yaşam süreleri daha da kısalır ve onlar da mutlu olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

balon said:

Abicim Türk adam, yani Türk tüyüyle, kılıyla, mangalıyla, fasılıyla yetişen adam için göbek yastıktır, bi zenginliktir. Bunu kızlara anlatamazsınız, bunu karı tavlamak için de kullanamazsınız. Bu ayrı, insanların nev-i şahsına munhasır bi şey. Bunu yaşayamıyosan da no-lifersın, tatavasın annadın mı? Bunu öyle es geçmicen, öyle basit bi şey deil o
pisliginizi cirkinliginizi kulture baglamayin bari. ben ayiyim de gec durust ol.

Hayatında Türk Kültürü ile ilgili ne biliyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

abi göbeğin hiç bi açıklaması yok

göbeksizte mangal yapıp rakı içebiliosun.göbeksizde kılın tüyün olur sdfs

kendimizi kandırmaya gerek yok.valla ben karı gibi devamlı tartılır formumu korumaya calısırım

bi ara çok salıp 80 küsür olmustu kilom.hani boyumda 1.80 yine çok abartı bi kilo değil.fakat insan kötü oluyor lan

şişkoolar nasıl yaşıyor merak etmişimdir hep
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

kendinizi kandırmayın aga. göbek dediğin pis bişeydir altı falan terler böyle memelerinizi sarkık gösterir. yağ dediğin östrojenle bağdaşmış bişey zaten. erkek dediğin avcıdır savaşçıdır dolayısıyla çevik ve güçlü olmak zorundadır. kültür mültür diyede sıkmayın şişman ve pissiniz.

Gerçek bir erkek.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

çirkinliğini kapamak için kültürü bahane etme diyorum bana kültür soruyo tam bir müslüman ya.

ben güzel oldumu falan iddaa etmedim ki olm. Göbek güzel bir şey de demedim, yalnız göbek ve kıllı erkeklerin de erkek ortamında bi tarzı havası vardır dedim. Farklı bi şey o yani, onu anlayabilmek için sadece bi kitleden arkadaş kitlen olmaması lazım. 20 lira'ya tost yediğin tiplerle beraber takılırsan anlayamazsın. Antep kültürü baharat kültürü diyen bir adamsan da anlıyamazsın bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...