Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burger King Tendergrill

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Ben 100 kiloyum valla :D obez olalı yıllar oluyor. Öyle ne yedigime dikkat edeyim aman zayıf kalayıp çok uzun yıllar yaşayayım derdim yok istedigimi yapamadıktan sonra peheey.

He şimdi doktor+aile+kız arkadaş baskısı yüzünden diet yapıyorum fakat tek sebebi zayıfladıktan sonra herkes sussunda kilo aliim tekrar.

Deneyin süper oluyor fastfood candır kilo almak candır.
Sosyal ağlarda paylaş

burger king bariz bozdu ya, bahaneyle diyet yapmaya basladim iyi oldu gerci

yasasin mcdonalds!
yasasin izgara tavuklu sandvic!
yasasin citir durum!

burger zaten ketcap mayonezi limitleyip patate skizartma yaglarini 24 saatte bir degistirmeye basladiktan sonra benim icin bitmisti, 100metre yakinimda burger varken 1km mcdonalds icin yurumek sux ama
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Ben 100 kiloyum valla :D obez olalı yıllar oluyor. Öyle ne yedigime dikkat edeyim aman zayıf kalayıp çok uzun yıllar yaşayayım derdim yok istedigimi yapamadıktan sonra peheey.

He şimdi doktor+aile+kız arkadaş baskısı yüzünden diet yapıyorum fakat tek sebebi zayıfladıktan sonra herkes sussunda kilo aliim tekrar.

Deneyin süper oluyor fastfood candır kilo almak candır.

İstekler ile alakalı tabi sağlıklı olmayı istedikten sonra bir şekilde kilo veriyorsun ama sağlıksız olmak amacın ise bu amacına ulaşmakta sana çok büyük yardımcı olacak fast food tüketimi yardımcı olur.
İsteğin insan gibi yaşamaksa enerji dolu canlı hareketli sosyal vb şişmanken bunları zaten yapamıcaksın.
Bu arada ola ki zayıfladın çevrenin baskısıyla o kiloları geri alman çok kolay olacak eğer kilo verme sürecinde baktın hoşuna gidiyor kilo vermek ve korumak istiyorsun ve daha da devam etmek istiyorsun o zaman bunu sağlamanın çeşitli yöntemleri var. Fakat bu yöntemleri de merak ettiğini sanmıyorum.

Aşırı kilolu olmak doğal olmayan birşey ve hiçte güzel değil hiç kimse kendisini kandırmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

walla illa bi fast foodcuda yiceksem
su cevahirdekinde yiyorum
carl jr da
cidden lezzetli

en son marmariste bi burger kingde yedim
çok kötü
etler çok berbat tatsız

sevmiyorum artık

tadım pizza war kendi caçpında franchise bizim şirketin burda
lezzetli pizzada salatada makarnada felan

butik hamburgercilerde komik gelmeye basladı
2 ekmek bi köfteye 25 lira vermek
sanki yarım kilo köfte var içinde
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben artık adam akıllı hamburger falan istediğimde gidip düzgün yerlerde yiyorum ya. Köfte + patatese 15-20 lira arası para verip mükemmel şeyler yiyebiliyorsun. hem tad olarka güzel hem de adam akıllı et var içinde, yemekten sonra koltuğa yayılıp ne güzel yemekti bu yav dedirtiyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

burger king artık gözümde %100 apaçi ve fakir mekanı.

"en ucuz kalori fastfooddan gelen kaloridir" şeklinde değişen gıda pazarının bayrak taşıyanı oldular hepten. ben bile sağlıksız buluyorum. fakirlere 5 liraya soyalı tavukgötüyağı köftelerden menü satıyor, şimdi isim verip rencide etmeyeyim, e....e gibi üyeler de "burqer qinq tek geçerim qanqa" diye mutlu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...