Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danone Halka İlişkiler / Sıkıntılar, Öneriler.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:

allaaam neden uğraşıyorum cahil cühela ayılarla ben de anlamıyorum ki.

annaneniz de pms oluyor ama o nutella yemediği için peşinizden güdümlü terlik atıyor, komşusuna yardırıyor, adam öldürür gibi örgü örüyor, uzaya roket atar gibi dantel işliyor, vs.

annane formatına hallenmediğinize göre, drool ettiğiniz fifi kız arkadaşlarınıza nutella yedirirseniz ona hırslanır, onu kaşıklarken sizi rahat bırakır diye şeyttim ama iyilik de yaramıyor.

inşallah tiz zamanda bir pmszilla saldırır da üstünüzü başınızı bi güzel paralar, hatta innnnşallah allaaam lütfen, kızların en pms queen'iyle evlenirsiniz de bir ömür boyu her ay çekersiniz o asık suratı diyim o zaman. patlayın.

hatta bence siz kanayın her ay, içinizden alien çıkacakmış gibi gerile gerile karnınız ağrısın 3 gün, yetmez belinize vursun, içinizden ipler çekilsin, 5 gün şakır şakır kanla, donla, orkidle, tamponla uğraşın, çok daha iyi olur. biz sizin gibi "ya kızlar çok pmsrerörerörö" diye forumlarda yırtınıcaamıza dayarız nutellayı, çözeriz problemi kestirmeden, keyfimize bakarız nasolsa. öküz diiliz çünkü biz. hanımefendiyiz. peh.

ayrıca

@ardeth: olmak olmamak elinde olmadığı için o kadar sinir zaten. istememene rağmen kontrolden çıktığın için. elde olsa olunmaz o. olunacak şey değil.

@kermit aptal sensin. alıcam şimdi ayaamın altına.

p.s. hayır pms diilim an itibariyle :P

http://cdn2.knowyourmeme.com/i/000/075/873/original/Raisins_Face.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

allaaam neden uğraşıyorum cahil cühela ayılarla ben de anlamıyorum ki.

annaneniz de pms oluyor ama o nutella yemediği için peşinizden güdümlü terlik atıyor, komşusuna yardırıyor, adam öldürür gibi örgü örüyor, uzaya roket atar gibi dantel işliyor, vs.

p.s. hayır pms diilim an itibariyle :P

iste orgu orun
dantel yapin
bi ise yarayin
battaniyeyi ustune cekip sokella yemekle olmuyo bu is
dunyanin en cok findik ureten ulkesiyiz uretimin 70&i pms tedavisinde gidiyo

giresun ilinin turkiyeye tek yarari pms tedavisi an itibariyle

ayrica gozunu seciyim bide pmsli kizin sevgilisi ol sen emaye teyze
gor ateslerden ates begen
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef dünyanın iki büyük sorunu, kadınların pms mazeretiyle kötü davranma lüksü beklemeleri ve erkeklerin "O erkek, azgınlıgıyla saga sola bakması normal."

Bu defaultlar yanlış arkadaşlar, deal with it.

Hep diyorum, pms etkisiyle atar yaptıysan ve bunu pms'e baglayacak kadar akıllıysan o an özür dileyecek ve hatanı kabullenecek olgunluga da sahip olacaksın, yok öyle şey.
Sosyal ağlarda paylaş

1-pms var pms var. kimisi sert geçirebilir, kimisi kendinden şımarık karakterli olabilir. bu aktivyanın sıçırtmaya, osurtmaya yönelik olduğunu değiştirmez. neredeyse demir hapıyla bir tutacaksınız!!!!!!!

2-yarımlık meyveli yoğurtlar hala var. ben geçen metro markette gördüm. kayısı ve çilek opsiyonlar sadece ama.

3-süte direk ayran mayası diye bişi katılıp yapılıyor ayranlar, zamandan falan tasarruf diye heralde. bide ayrıca ayranlık yoğurt stoku bulundurmak istemiyolar heralde. o yüzden yukarıda dendiği gibi süt kokusu oluyor.

4-her şey yerinde güzel, en tazesini tüketmek lazım

Sosyal ağlarda paylaş

said:
2-yarımlık meyveli yoğurtlar hala var. ben geçen metro markette gördüm. kayısı ve çilek opsiyonlar sadece ama.

onlar sütaş'ın mı ne..

berbat lan. gerçekten çok kötüler.

bu arada siz yine de zaman makinesi yapalım foundation'a para yatırmayı bi düşünün derim.. bakın pms=çikolata krizi saçmalığından tamamen kurtulucaz diyorum. sözlükte bile nutellayu çok seviyom salaklığı kalmayacak diyorum. uçan araba gibi önemli bişi olm bu!
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa olayın özünü kavrayamıyosun abi asla

sen çikolatayı kaldırsan pms = calgon olacak, kadınlar belki "kireç hep stres yapıyor" diye çaya kahveye kalgon dökecek.

karşısında duramazsın istediğin kadar geçmişe git.

esas saf değiştirip PMS = ŞOKOLATA diye, bunları tokatlamak lazım

biz hep olaya crt kafasından yaklaşıyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

olay endorfin değil mi?

döverken kadını nutella kavanozu ile stretching hareketleri yaptırıp hem türk kızının poposunun erimesine, hem sporun aslında "nom nom nom, götümü büyüteyim de çikolata yiyip"e daha iyi bir alternatif olduğuna hem de daha sporun çikolataya göre pms'e daha faydalı olduğuna ikna edicem.

bu arada nutella'da batıcak büyük ihtimalle.

ki bu da iyi bişi.

çok katmanlı bi pilan yaptım pilaaan ben goldbaren.. çok katmanlı!

bu arada ananeler falan pms oldukları zamanlarda, yani fi tarihi, evde tv karşısında yaya yaya oturmak yerine tarlada falan olduklarından yani fiziksel faaliyetlerde bulunduklarında vücutları deli gibi serotonin, epinephrine, endorphin falan salgılıyordu..

çok acaip pms olurum diyen kızların belinin kalın ve poposunun değirmen taşından hallice olduğunu bi avrupa fonu ile desteklenecek mini araştırma ile kanıtlayabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

eker ayran diyorum
http://www.perakende.org/images/runtime/haberon/1239/eker_1239785378.JPG

siseyle alip iciyorum o kadar guzel bi ayran
normal evde kendimde yapiyorum ama
nerdeyse 3 yogurt 1 su koyuyorum ayran dedigin koyu olaca yane yogurdun icilebileni olacak sirf

şu eker ayranı yıllardır şeker ayran olarak algiladim da gecen biyerde icerken dikkatli bakınca dogru okudum ancak. tadı gercekten güzel bu ayranın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...