Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türkiye'de bir anime kanalı açılsa..

Sam

Öne çıkan mesajlar

ne misket ne körebe ne de uçurtma konusunda katılamıyorum, bilgisayar velediydim ben, halen de öyleyim.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

sam sen us zaten :) senin gaz laflarınla bi myth3 aldık 1 saat oynayıp baydık, kamera açılarıymışta vıdı vıdı midemi bulandırdı be, nerde o myth the fallen lords un orjinalliği bohu çıkmış bohu.

Bu arada anime oyunları toplamaya başladım. Princess Maker 1,2,3 ü tavsiye ederim 2 yi oynuyorum kafa dinlendirici sevimli basit bir oyun.
Öbür tür içeriklileri ayrı toplarız koleksiyon niyetine o ayrı ama birde öbür tür içeriklilerin dışındaki dünyayı keşfetmek lazım.

Neden bilmem ama bu anime oyunlarını oynarken başkasının hayatını yaşıyormuşum/paylaşıyormuşum gibi geliyor hoşuma gidiyor, mekan resimleri filan çoksa daha iyi oluyor, gerçeğe de benzediği için kendimi japonyada gibi hissediyorum.
Simtower ı da insanları izlemek zevkli geldiği için severdim bazen. Daha bir eğlence katıyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

myth serisinden herhangi bir oyuna lafedeni sihirli ay adına cezalandıracağım!

*mexinth ayın altın kalp vurgunuyla yamulur*

:-p[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 11 May 2003 00:20 tarihinde demiş ki:
pragmatik yaklaşalım
türkiyede çizgifilm çocuk işi olarak görülüyo
dolayısıyla olmaz öyle bişey
aklı başında kimse yapmaz yani

bi de çevirmeye kalkışıcaklar pohu çıkacak caanım animelerin.

dragonball istisna :D[hline]Endure. In enduring, grow strong...

oyle deme, turkiyede dublaj dublajin hakikaten cok iyi yapildigi ulkelerle ayni standartta. bir yabanci filmlerin rtl de cikan dublajlarina bak bir de turkiyede.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bazı kanallar belli saatlerde fazlası ile veriyor gibi neyse ancak bunu interaktif yapmak çokmu zor olur yani internetten falan?
bir kanal gibi vs. vs.?[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...