Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticikteki en iyi post

Cons

Öne çıkan mesajlar

Red said:

glatheros bunu nereye yazmış onuda koysaydınız haha

valla dedikleri doğru olsa bile yinede bir internet ortamında paticik veya herhangi bir yer wot döşeyerek milleti kucumseyen temalı mesajlar atınca ,o kızlara hava için ayar veriyorlar dediğin adamlardan ne farkın oluyor.

bir forum köşesinde ben şöyleyim şunlar böyle demek çok saçma

+1
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu diyen ...
vaniLLe said:

ikinci mesaji alatariel ve bana yazmisti... utaniyorum sdfuh
aslinda o kadar da gerekli olmayan bi rage'e girmistik orda. simdi ki aklim olsa bulasmazdim ;(

aha bunuda demis ...
vaniLLe said:

kusura bakma ama 2001de olanlar o zamanda kaldi, cocuklugunu özleyebilirsin bu senden baska kimsenin sorunu degil.
neden adetli kari tepkisi verdigini anlayabilmek icin, cocukluguna inelim hatta.

adetli kari nasil bir laf. cok ayip gercekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Budur en iyi:
balon said:

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Gezme kültürünüz yok. Türkiye'yi tanıma kültürünüz yok. İnsanını tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, insan çeşitliliğine hazır değilsiniz. Geziyorum diyeniz de tatava. Türkiye'nin her yerini gezdim diyo, ara sokakta bir esnaf lokantasına uğramamıştır mesela. Duyulmuş yerlerini görmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Gezme kültürünüz yok. Türkiye'yi tanıma kültürünüz yok. İnsanını tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, insan çeşitliliğine hazır değilsiniz. Geziyorum diyeniz de tatava. Türkiye'nin her yerini gezdim diyo, ara sokakta bir esnaf lokantasına uğramamıştır mesela. Duyulmuş yerlerini görmüştür.

abartılı bence. burdan başka arkadaşınız yok çok iddalı. öyle biri forumdan olsa olsa 3-5 kişidir diye tahmin ediyorum. türkiyeyi tanımak yada insanını tanımakta çok geniş kavramlar. daha spesifik olmalıydı. mesela esnaf lokantası gayet spesifik olmuş. üsküdar/kadıköyde ki 3 tas 50 kuruş lokantalara bile girmiş birisi olarak, bana karın ağrısından daha çok bişi kazandırdığını düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bu da iyiydi

burtonesk said:

bonecrusher,
sonu gelmeyen friend requestlerinden bıkıp (8 oldu bugünküyle birlikte, ignoredan anlamıyorsun seni gidi sosyal çocuk) seni blockladım. haberin olsun. seninle arkadaş değiliz ki? bir daha arkadaş olma girişiminde bulunmanı istemediğimi, aksi takdirde seni ifşa edeceğimi facebook status hedemde belirttim dün.
iyi günler.

http://forum.paticik.com/read.php?5,2071732,3061361#msg-3061361
Sosyal ağlarda paylaş

şunu da ekleyelim
Fistan said:

ayda 50 lira benzine veriyosun daha ne istiyosun
ayda 500 lirayla mustange binmende güzelmiş

blazkowicz said:

50 lira ulasim
25 lira wow :p
100 lira ps3 oyunu
200-250 lira sosyallesme hede hodo

kira, yemek, fatura, sigara gibi bir derdim yok. :p

500 lira falan iste.

edit: link
http://forum.paticik.com/read.php?20,4687738,4709168#msg-4709168

blazkowicz said:

cidden işsiz, 5 parasız çapulcuların önde gidesiniz. sizin gibileri hergün kapımda el açıyor. mod gelince ricam topici kilitleyebilir. şu bölümü göz ucuyla takip ediyordum, forumun genelinden ayrı bir kalitesi ve havası var, sorayım fikir alayım dedim ama daha ucuz nerde cips bira bulurum diyen, milletin lüksünü görünce çılgına dönen yetersizler buraya da bulaştı.

hadi şimdi trolleyin, zaten birazdan moskovaya uçmak üzere ayrılıyorum 1 haftalığına.

cya losers.

http://forum.paticik.com/read.php?31,5033834,5033853#msg-5033853
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

Bunu diyen ...
vaniLLe said:

ikinci mesaji alatariel ve bana yazmisti... utaniyorum sdfuh
aslinda o kadar da gerekli olmayan bi rage'e girmistik orda. simdi ki aklim olsa bulasmazdim ;(

aha bunuda demis ...
vaniLLe said:

kusura bakma ama 2001de olanlar o zamanda kaldi, cocuklugunu özleyebilirsin bu senden baska kimsenin sorunu degil.
neden adetli kari tepkisi verdigini anlayabilmek icin, cocukluguna inelim hatta.

adetli kari nasil bir laf. cok ayip gercekten.

e evet dedim, adama pms derken kendim pms gibi davranmisim hatta sdfuh. bunu kablediyorum.
o kadar atar yapmaya, tartismaya gerek yok ya hic.
isteyen istedigini desin, bunlari tartismak gereksiz sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

şunu da ekleyelim
Fistan said:

ayda 50 lira benzine veriyosun daha ne istiyosun
ayda 500 lirayla mustange binmende güzelmiş

blazkowicz said:

50 lira ulasim
25 lira wow :p
100 lira ps3 oyunu
200-250 lira sosyallesme hede hodo

kira, yemek, fatura, sigara gibi bir derdim yok. :p

500 lira falan iste.

edit: link
http://forum.paticik.com/read.php?20,4687738,4709168#msg-4709168

blazkowicz said:

cidden işsiz, 5 parasız çapulcuların önde gidesiniz. sizin gibileri hergün kapımda el açıyor. mod gelince ricam topici kilitleyebilir. şu bölümü göz ucuyla takip ediyordum, forumun genelinden ayrı bir kalitesi ve havası var, sorayım fikir alayım dedim ama daha ucuz nerde cips bira bulurum diyen, milletin lüksünü görünce çılgına dönen yetersizler buraya da bulaştı.

hadi şimdi trolleyin, zaten birazdan moskovaya uçmak üzere ayrılıyorum 1 haftalığına.

cya losers.

http://forum.paticik.com/read.php?31,5033834,5033853#msg-5033853

bu iyiymis baya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...