Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

merkezinden.com?

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
sanalpazar.com üzerinden girerek merkezinden.com'dan iphone aldım. telefon geldi. faturası gelmedi. fatura isteyince önce ödemeye onay verin dediler. bu adamlar ödeme onayı alıyor fakat fatura göndermiyorlar. fatura konusunda israrcı olunca hakarete ve tehdite başladılar. örnek:
-- SENİ HIRSIZ SAHTEKAR.. BAK BAAKLIM NE OLUYOR O TELEFONA YAKINDA ...
-- SANA AĞZINLA KUŞ TUTSAN FATUARA GÖNDERİLMEYECEK BUNU KAFANA İYİ SOK HIRSIZ !
-- UĞRAŞAMAZSIN ZATEN ONA GÜCÜN VE GÖ.ÜN YETMEZ.. SEN HIRSIZLIKLA UĞRAŞ, SENİN ANA İŞİN BU.. HIRSIZ DOKTOR !!

güvenilmez site, kesinlikle alışveriş yapmayın...
Sosyal ağlarda paylaş

daha komik mesajları var, şaka gibi. aha da o mesaj aynen şöle:

"--DOKTORSUN BELLİ !! SENİN GÜVEN EKSİĞİNİ GİT BAŞKA DOKTORA TEDAVİ ETTİR !! KIVIRMAKLA OLMUYOR BU İŞLER ÖNCE ADAM OLACAKSIN, DÜRÜST OLACAKSIN YAN ÇİZMEYECEKSİN.. GÜVENMİYORSAN İNTERNETTEN ALIŞVERİŞE SENİ KİMSE ZORLAMADI "HIRSIZ DOKTOR "... BU HIRSIZLIK İLE YAKINDA SENİ BİRİNİN BÖBREĞİN ÇALARKEN GÖRÜRÜZ ELBET !"
Sosyal ağlarda paylaş

komediye devam...
-- HİÇ MERAK ETME, İÇİNİ RAHAT TUT, O TELEFONU BURADAN KAPATACAĞIZ, VİTRİNİNDE 3BİN TL'LİK SÜS OLARAK SAKLARSIN.. HIRSIZ SENİİ !!!
-- SENİN BORUN ORADA ÖTER, AMERİKA YASALARINA GÖRE HIRSIZLIĞI GEL BURADA ÖĞRETİYİM SANA ! HIRSIZ DOKTOR -AVUKAT BOZUNTUSU, GECENİN 2'SİNDE AVUKAT OLDUYSAN, AÇ BİR DE HIRSIZLIĞIN CEZASINI OKU... SENİ HIRSIZ !!
-- SENİN HIRSIZ SAHTEKARIN TEKİ OLDUĞUN ADRESİNİN BİR GÜNDE İZMİR'DEN KARS'A DEĞİŞMESİ İLE BELLİ ZATEN.. SENİN KİMİN ADAMI OLDUĞUN BU GAZI NERDEN ALDIĞINDA BELLİ.. SENİN GİBİ DÜZEYSİZLERLE KONUŞMAYA GEREK YOK YAKINDA O HIRSIZLIK MALI TELEFONU VİTRİNDE SÜS OLARAK KULLANINCA GERÇEKLERİ ANLARSIN HIZRSIZ HERİF...
Sosyal ağlarda paylaş

telefon alan başka arkadaşla mesajlaştım. ödemeyi yapmış fatura göndermemişler. onu da aktarayım.. bakalım buna ne diyeceksiniz.
"sakın onay vemeyin. hangi model tel aldınız bilmiyorum ama sakın. bana fatur göndercez dediler durdular sonra orada gördüğünüz cevabı yazdılar. şu anda sanal pazar ilgleniyor benim fatura işimle hukuk büroları. en azından bana telefonla ulaşıp bizim hukuk büromuz ilgileniyor dediler bir hafta süre istediler benden sanal pazar yetkilileri ya faturamı alacaklar yada telefonu benden alacak ve paramı iade edecelerini söylediler sanal pazar olarak. ama siz eğer göndeeceklrse faturayı göndersinler elinize geçmeden onay vermeyin. ben inandım başıma bu geldi şimdi paramı geri alacağım diye uğraşıyorum. faturanın şu önemi var bliyorsunuz garanti belgesi yerne geçiyor. ve şunu sorayım size gelen kargoda türkiyedeki gönderici olarak ne yazıyordu isim olarak. bende Ömer KONUK diye bir isim ve 0535 716 42 54 nolu telefon yazıyordu kargo gönderen kısmında fatura çıkmayınca aradım o numarayı ama ben ardığın kişi değilim yurt dışı ilede işim olmaz diye cevap veren bir adam çıktı karşıma sakın onay verme...sanal pazar yetkililerine mesa at ne yapman gerektiğini sor.ama sakın onay verme. adamlar fatuara göndermiyor neden bilmiyrm ama göndermiyorlar."
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş şöyle yazmış "Öncelikle siparişiniz onaylamanız gerekmektedir. Adınıza ait faturası tarafınıza gönderilecektir." diye dedikleri halde şimdi fatura yok diyorlar.sakın bunlardan birşey almayın fatura göndermiyorlar. (14/11/2011)
gelen cevap: Merkezinden : SPOT ürüne ait fatura olmadığını tarafınıza defalarca bildirmemize rağmen bunları yazmanız ilginç. Şirketimiz faturalı ürünü faturası ile, faturasız ürünü de faturasız olarak satışını yapar. Size tavsiyemiz önce ilanı okuyun, sonra alışveriş yapın! ( 14/11/2011 )
http://www.sanalpazar.com/user_reputation.php?view=allow&user_id=305276
Sosyal ağlarda paylaş

5 lira daha ucuz olsun, millet atlar .

daha geçenlerde olmadı mı, adamlar piyasanın %40ı fiyata ürün sattı, 3 hafta sonra teslim edicez vs. diyerekten. millet işkillenip ayaklanınca paraları iade ettiler.

hala "adamları kızdırdınız, ne güzel ucuza alcaktık bisürü şey " diyen mallar var.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

5 lira daha ucuz olsun, millet atlar .

daha geçenlerde olmadı mı, adamlar piyasanın %40ı fiyata ürün sattı, 3 hafta sonra teslim edicez vs. diyerekten. millet işkillenip ayaklanınca paraları iade ettiler.

hala "adamları kızdırdınız, ne güzel ucuza alcaktık bisürü şey " diyen mallar var.

haha evet üstelik dahada ileri gidip sizene kardeşim giderse benim param gider ben şansımı denemek istiyorum diyenler vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Galaxy S2 almak istiyodum bu siteden ama sanal pazara yönlendirdiği linkte TR'den bile daha pahalıya geliyordu sonra mail attım cevap gelmedi ardından sitelerine bir daha ulaşamadım falan garip olaylar...

Hoş paticikte de telefon satan bi adam vardı bi arkadaşım var amerikadan telefon getiriyoruz diye yazdı çizdi ondan da galaxy s2 almak istedim o da kayıplara karıştı bir daha dönmedi hani sonra blackberry'de sordum tamam dedi 1 aydır dönmedi. Herhalde gsm operatorlerinden başkalarına güvenemicez..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...