Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

07/06/2011 Metrobus Cilesi ( CAPS'li )

di

Öne çıkan mesajlar

ya şu savunanları çok değil 1 ay boyunca sabah akşam en yoğun saatlerde bindirsek metrobüse ilk duraklardan anlarlar belki ne iğrenç bişey olduğunu.

teoride iyi görünüyor metrobüs sistemi. yoğun olmayan saatlerde de gayet yeterli ama işin aslı hiç öyle değil. o çileyi sabah akşam çeken bilir sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

forgiver said:

toggie said:

şaka yapıyosun diye ben de şaka ile cevap verdim. ciddi değildin herelde neden sirkeci derken?

ya da baslıga orta yerinden daldın, hicbir mesajı da okumadın. neyi tartıstıgımızın da farkında degilsin.

çünkü, eş... marmaray'ın avrupa yakasındaki durağı sirkeci de ondan.

sen okumuyorsun marmaray yenikapı ya da gidiyor

oradan da hafif metroya, metroya ve tranvaya bağlantı yapılıyor

gebze'ye de gidiyor ona bakarsan. benim bahsettigim tup gecit, bogazı suyun altından gecen raylı tasıt.

sen kadıkoy'de metrodan cık, dolmusa bin uskudar'a git, ordan tekrar yerin altına in tup gecitten gec, sirkeci'ye gelince tekrar yerin altından cık tramwaya bin.

milenyum projesi gercekten, kanalistanbul bile bu kadar cılgın degil.

you cant make a transportaion system without making a few trasportations

hala sirkeci diyor ya
sirkecidenn 3 dk yürü metroya git, 3 sn yürü travnaya bin, 2 sn yürü otobüse bin

ya da yenikapıya git yerin dibinden yüzeye çıkmadan metroya ya da hafif metroya geç
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

sen kadıkoy'de metrodan cık, dolmusa bin uskudar'a git, ordan tekrar yerin altına in tup gecitten gec, sirkeci'ye gelince tekrar yerin altından cık tramwaya bin.

milenyum projesi gercekten, kanalistanbul bile bu kadar cılgın degil.

neden vapur kullanmıyoruz onu anlamadım? eminönü'ne vapurla geçip raylı sistem oradan da kullanılabilir. eminönü kadıköy vapuru yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

ya şu savunanları çok değil 1 ay boyunca sabah akşam en yoğun saatlerde bindirsek metrobüse ilk duraklardan anlarlar belki ne iğrenç bişey olduğunu.

teoride iyi görünüyor metrobüs sistemi. yoğun olmayan saatlerde de gayet yeterli ama işin aslı hiç öyle değil. o çileyi sabah akşam çeken bilir sadece.

yetersiz abi. kapasite sorunu olması doğal. kapasite arttırımı yapılabilecek bi sistem de değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. otobüs kültürünüz yok. Türkiye'de akbil nasıl doldurulur bunun kültürü yok sizde. İnsanımızın yaptığı metrobüsçülüğü anlama kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, ulaşım çeşitliliğine hazır değilsiniz. En iyi güzargah biliyorum yapıyorum sonra biniyorum diyeniz de tatava. Türkiye'de olan her tür otobüse bindim diyo, arada bir aştiden travegoya binmiştir en fazla. Duyulmuş bilinen firmalarla gitmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bindigim otobusleri metrobusler geldi diye kaldirmasa ben yine o kadar dakkada geciyordumki abi karsiya ? Ha 35 dk olmuyordu 50 dk oluyordu ama zaten Sogutlucesme'de 10 dakkadan once binemiyorum nerdeyse. Donerken ara duraklarda daha beter, 45 dk adim atilabilecek kadar bos olan metrobus bekliyorum. Sogutlucesme'ye ulasabilmek zaten 15 dk ve baska vasita kullaniyorum mecburen.

abartma ya

metrobüs olmasa kendimi kesmiştim şimdiye kadar.

her allahın günü seyrantepe maslak gitsene bi
Sosyal ağlarda paylaş

aluriel git bi hava al gel hadi kuzum sıcak geçmiş başına saçma sapan konuşmuşsun sende

her sabah gidip geliyorum zaten söğütlüçeşmeden seyrantepeye

metrobüs olmasa her gün kafadan 1 saat erken uyanmam gerekirdi. babalar gibi max 25 dakikada mecidiyeköy oradanda metroyla 10-15 dakika bile sürmeyen seyrantepe.

go akp go metrobüs size inat

inşallah interneti kapatırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...