Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iOS 5

roket adam

Öne çıkan mesajlar

1.hem smartphone hem wifi tablet alin
2.smartphone (iphone 4 veya android 2.2 minimum) icin internet pakedi alin
3.telefonunuzu wifi hotspot olarak ayarlayin, tabletten wifi'a baglanin
4.????
5.PROFIT!!11!

bunun avantaji 3gli tablete ekstra para vermeyecek olmaniz, hem ayrica tablet icin internet pakedi almaktan kurtuluyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Leopar said:

4.????
5.PROFIT!!11!

4.telefonunuzun sarji iki saate bitsin
5.PROFIT!!11!

duzelttim
Sosyal ağlarda paylaş

ben onu bilmem, bugun internette 10 dakika felan gezindik desire hd+asus eeepad kombosuyla, normal 3g acikken tukettiginden fazla bisey tuketmedi

3gyi zaten surekli acik tutmanin bi faydasi yok sirket ceosu felan degilseniz

ihtiyacin oldukca acip bakicaksin, isin bitince kapatacaksin

ha sen "baba ben oz karabiyiklilar LTDnin ceosuyum, her dakika internete bagli olmam lazim mailler geldigi an bakmaliyim" diyorsan o senin bilecegin is, ben sadece daha ucuz alternatif onerdim =)
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Bugün kurdum ben bunu iphone 4'e. Buradan bir arkadaş sağolsun UDID kaydı yaptı, isim vermeyeyim de ÖM kutusu dolmasın. Ya da vereyim isterse bilemedim şu an :)

Kurmayın, şu an kullanmak için AŞIRI bug'lı ve ÇOK yavaş. Aşırı takılıyor alet yani, öyle böyle değil. Bir de yumuşak bir geçiş yok, ne kadar app bilmemne vesaire varsa full silindi. Geri dönüş süreci uğraşlı olacağından bir süre böyle kullanacağım ama ciddi bir durum yok yani, yüklemenize değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

herkes bu çocuğu konuşuyor.

Sadece bir ay öncesine kadar onu kimse tanımıyordu. Ancak Apple’ın yeni işletim sistemi iOS 5’i iPhone 4’e yükleyen ve bu anlamda bir ilki başaran Mert Erdir, “Apple’ı alt eden Türk çocuk” olarak kısa sürede adını tüm dünyaya duyurmayı başardı. Kendini “Part time öğrenci, full time Apple fanatiği” olarak nitelendiren ve henüz 17 yaşında bir lise öğrencisi olan Erdir, hurriyet.com.tr'ye konuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
- Hedefin nedir peki, ileride ne yapmak istiyorsun?

Teknolojiyi ciddi bir hobi olarak ilerletmeyi düşünüyorum. Fakat asıl hedefim moda fotoğrafçılığı. Türkiye'de teknolojik ürünlerin test edildigi ve "vlog" halinde yayınlandığı bir portal yok. Örnegin Yahoo!’nun Upgrage Your Life serisi gibi. Yani en son çıkan ürünlerin, tüketicilere anlayacakları dilden tanıtılması ve bazı tüyolar verilmesi. Fakat ne yazık ki Turkiye'de sponsor bulma zorluğu yaşanıyormuş. İlgilenen bir marka olursa, haftalık videolar halinde ürün testlerini içeren videolar çekmek isterim.

...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...