Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iphone mu android mi

GamzeZumrut

Öne çıkan mesajlar

abi babam android kullanıyor. anlıyorum yani, adam zaman zaman zorlanıyor aleti kullanırken. ki sync, office, mail her türlü ayarını da yaptım aletin.

bundan yola çıkarak hele ki teknolojiden uzak anneye, kız arkadaşa düz nokia almayacaksam sadece iphone alırım.

arkadaş ile söyle bir telefon konuşması geçmişti. "bunda programlar nerede?"
evet abi soru bu.. anlamam bi kaç saniyemi aldı. "appdrawer'a bak istersen?"
-appdrawer ne?
+eee uygulama çekmecesi? ekranın altında, ortada tuşu var
-YA EKRANDA ÇEKMECE, DOSYA FALAN YOK, TELEFONUN ORTASINDA DA TUŞ YOK İŞTE!

özetle teknoloji terk olana alın iphone. o da rahat etsin ama daha önemlisi siz de rahat edin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bu bir şey mi abi?

Babama notebook'u verdim. 5 dakika sonra çağırıp interneti aç dedi, normal karşıladım, Opera kullanıyordum, başka link de yoktu diğer tarayıcılara, açtım. Tarayıcıya internet demesi zaten normal karşılanıyor artık. 5 dakika sonra tekrar çağırdı; "Google'ı bulamıyorum, ne biçim bilgisayarın var, kullanamıyorum" dedi. Baktım, Speed Dial'a bakıyor öyle, bir sürüsüne tıklamış, bazılarını silmiş, yerleri değişmiş. Neyse ki backup tutuyorum hep önemli şeyler için kurtardım onu. Ama fark ettiğim acı gerçek şu: adres çubuğunun ne olduğunu bilmiyor. Konuya bağlarsak, babam eline Android alsa ne olur hayal bile edemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

IOS herkese yetiyor aslında sadece crack program kullanayım diyorsan androidin secenegi daha fazla onun dısında ha androidle nete girmişsin ha iphone işe girmişsin kullanımda fark yok.
Yani androidle yapıp iphone ile yapamadığın tek sey flashlar herhalde onun dısında ne farkları var bilmiyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim demek istediğim android kötü veya iyi değil sadece insanı yapmak istediğin şeyi yaparken daha yoran bir sistem bence. Zamanında nokia benzer durumdaydı her turlu programını bedavaya bulur yuklerdin vs vs ama bi zaman sonra aynı programları bul yukle tam o an updateler cıksın haydaaa bir daha yukle ama bu sefer veriler gitti yedekten gene yukle ulan paralı programları silermi acaba hah tamam oldu hersey update ve guncel yihuuuu hayddddaaa o ne be işletim sistemi upgrade gelmiş pffffff.
Bu durumu insan belli bi süre seviyorda önemli dokumanların gittiğinde veya artık telefonla ugrasacak vaktin olmadıgında zor geliyor ve kolay olan iphoneu seciyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

iphone 4 ümü satıp htc incredible s aldım çok daha kullanışlı özellikleri var çok daha mutluyum

şuan için android in paralı app leri tr de yok o olunca appler konusunda da geçicek iphone u ki şuanki haliyle bile applet storedan çok daha iyi uygulamalar var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...