Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

et döner fiyatları

Bone

Öne çıkan mesajlar

Red said:

istanbulda 2 lirada et döner var bide ahaha

ama ne eti bilinmiyor

Bir kere yedim içinede herşeyden kattım, salata, turşu, patates kızartması, ketçap, mayonez. Ve fiyatı ayranla 3.5 tl idi. Ama çok lezzetli oluyor, bir üst katta bir döenrci daha var adam 5 tl ye satıyor aynı porsiyön döneri ama 3.5 tl liğin yanına yaklaşamıyor lezzet olarak.

Pardon benim yediğim tavuk döner yalnız.
Sosyal ağlarda paylaş

20 lira tosta verilmez diyenler

said:
Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Gezme kültürünüz yok. Türkiye'yi tanıma kültürünüz yok. İnsanını tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, insan çeşitliliğine hazır değilsiniz. Geziyorum diyeniz de tatava. Türkiye'nin her yerini gezdim diyo, ara sokakta bir esnaf lokantasına uğramamıştır mesela. Duyulmuş yerlerini görmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

"mekana" para veriyosun orda
sanki kirasını ödemek zorundaymışın gibi
mesela fenerbahçedeki happy moons da 10 tl olan bişey kadıköydekinde 8 tl
kiradan dolayı sadece
idiyotluk

ya bu çok salak birşey cidden.
caddedeki happy moons ile kadıköydekinin arasında da fark var baya.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

20 lira tosta verilmez diyenler

said:
Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Gezme kültürünüz yok. Türkiye'yi tanıma kültürünüz yok. İnsanını tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, insan çeşitliliğine hazır değilsiniz. Geziyorum diyeniz de tatava. Türkiye'nin her yerini gezdim diyo, ara sokakta bir esnaf lokantasına uğramamıştır mesela. Duyulmuş yerlerini görmüştür.

bi de şuna güldüm cidden çok saçma bir post.
biri vardı araba mı alıyodu rusyaya mı gidiyodu neydi onun tarzında olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...