Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Pasta

Öne çıkan mesajlar

naptiniz lan diger topice kirilmis.

sevgili gunluk, bu aralar cok dalginim. 2 gun once mi ne kurgu odasi bookladim zannederken megersem bi bok booklamamisim, allahtan sali gunu de halledilebilecek bi is. gene son ana kaldi ama napalim kismet

neyse wow'a gireyim tititit

ha ayrica ben ne kadar obur bir insan oldum, yani cok obur degilim gerci de ne biliym lan gunlerim o kadar monoton geciyo ki yedigim yemeklerin saatlerine gore ayirir oldum gunun vakitlerini, o yuzden sanki surekli biseyler tikiniyormusum gibi geliyo.

bi de fast foodun suyunu cikardim son bikac haftadir, `nassa izmire gidince yemicem PIHIHIH` diye indiriyorum mideye borgirkinkleri mekdanildslari ama bu vucut nasil kaldiricak acaba bu kadar fast foodu ben bilmiyorum.

lol bye
Sosyal ağlarda paylaş

eski günlük başlığına girdim ulan mesaj yaz butonu buralarda biryerdeydi diye 5 dk onu arıyorum. gecenin bu saatine kadar tez ile uğraşınca kafa böle oluyor demekki. Alkole fln gerek yokmuş.

Sonunda teze noktayı koyduğum için hoplayıp zıplayasımda yok değil ama enerji kalmadı. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Lan günlük bıktım cildimin hassaslığından.

Daha önceki seneler mantar olan ben, geçen aylarda egzama oldum. Ayrıca sivilcelerimle başım dertte olduğu için gittiğim doktorun verdiği ilaç alerjiye sebep oldu boyundan göbeğime kadar kırmızı kırmızı benekler içerisinde.Yine cildiyeye gittim ve ilacın alerji yaptığını öğrendim ve bu sefer de bunu geçirmek için alerjik bi ilaç kullanmaya başladım.

Bu süreçteki en güzel şey sırtımdaki yoğun miktarda bulunan sivilcelerimin geçmiş olması, tek tük kaldı ve onlarda geçiyor.Kalan izler için ise başka bi tedavi programı uygulanıcakmış.

Ayrıca traş makinemden şüphelenmeye başladım.Onla ne zaman traş etsem bi yerim kızarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

o sivilceler neden oluyormus hakketen?
benimde sirtin yukarlarinda var omzun arkasinda fln biraz biraz.

Bişeyden demedi ya. Cildim yağlıymış.Çok acı yemememi ve asitli içeceklerden bi süre uzak durmamı söyledi.

Bi de tik gibi olmuştu elliyodum sürekli, ellersen azalmaz çoğalır önünü alamayız dedi. Hatta eğer ellersen ve bu nedenle şikayetin devam ederse bana gelme bakmam gönderirim dedi.

Sinir streste neden oluyomuş.

edit: Anti depresan bile verdi de kullanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...