Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Pasta

Öne çıkan mesajlar

abi patide 25 yaşında olup, yeditepe üniversitesini bırakıp açıköğretim okuyan moda'da oturan biri var mı sdklfj

bugün bi teyzeye yardım ediyodum da gözleri görmeyen oğlu ders çalışmıyomuş sabaha kadar internetteymiş skdljfsld pati falan çıkabilir haha
sülaleleri de sultanlara falan dayanıyomuş sdf
tatlı kadındı.
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü ,

said:
Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Gezme kültürünüz yok. Türkiye'yi tanıma kültürünüz yok. İnsanını tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, insan çeşitliliğine hazır değilsiniz. Geziyorum diyeniz de tatava. Türkiye'nin her yerini gezdim diyo, ara sokakta bir esnaf lokantasına uğramamıştır mesela. Duyulmuş yerlerini görmüştür.

çocuk da hep bilgisayar başındaymış sdf
şakasına yazdım gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

karı gibiydim bu gün
eve geldim ve galiba 3 saat falan temizlikle uğraştım
deterjanla falan böyle bezi aldım sıcak su ile heryeri falan sildim lan.
sonra bi güzel duş aldım tabi üstüne keyif
ama hala bişi yiyemiyorum
sabah kahvaltısı ve sadece akşam yediğim gofret
son günlerde adam akıllı bişi yiyemiyorum !!!
yarın yeni bi ev bakmaya başlıyorum. kesin kararlıyım ayrılıcam bu evden. daha güzel daha rahat geniş bi yer evet. parası daha fazla olcak tabi ama halledicez bi şekilde.
1 sene olcak nerdeyse uzun bi süreden sonrada perşembe akşamı anamla babamla kavuşucam
bok gibiyim beele
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük. ve anasınınıınınınıı pencere köşesi.

hastaneden şimdi geldim. pencere köşesinde 8-10 tel saçım ve bir miktar kanım hala duruyor. pansuman ve tetanoz iğnesinden sonra bomba gibiyim.

hep kanlı peçeteyle böyle kavgadan çıkmış biri gibi olmak isterdim. kısmet bugüneymiş. sargılı sargılı oturuyorum şimdi.

ne zamandır iğne de yemiyordum zaten özlemişim.

bi de bayılsaydım böyle başını elleyip iki peçete kan gelmesinden sonra, ne atraksyon olurdu. nasıl bir kalın kafalıymışsam bir bokum da olmadı. 2 dakika şeker eksikliği ve koltuğa kanepeye oturtturacak kadar halsizlik dışında.

yine ölemedim ve hayat çok kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...