Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TRT vs Kemal Kılıçdaroğlu

xaty

Öne çıkan mesajlar

Loxias said:

adamlar tayyipin minyonu resmen. oturmuş hükümeti savunuyorlar deli gibi. aynı adamların karşısına başbakanın çıktığını düşünüyorum da

"efendim kanalistanbul projesinin istanbula çok büyük etkileri olacağı kesin, bunu biraz açabilir misiniz?"

"son 9 yılda 400.000 konut yapmışsınız bunun devamı gelecek mi?"

"enflasyon cumhuriyet tarihinin en düşük rakamlarına ulaştı, sizce daha da bir düşüş olur mu?"

"Kişi başına düşen millî gelir sayenizde 10.000TL oldu, bu 4 yıl içersin de hangi noktaya gelebiliriz?"

ahah gerçekten de bu programı hayal edebiliyorum kanal 7deki gibi olur aynen sdf
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

yıldız.tv'de programın adı niye grimm kardeşler?

çünkü kenarda 5 haziranın program akışını gösteriyor

kılıçdaroğlu bir ağırsıklet havasıyla eziyor tartışmalarda, önce 4 şimdi 5 kişiyi aldı karşısına.

boss level olarak tayyeep + g.ö.k.çek ve topbaşı alsın karşısına, yanına da yiğit bulutla fehmi koruyu bonus verelim böyle bir beşliyi de madara eder eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

alsa nolcak SOSOKOYU SON BOTORDON derler yine

buna yine böyle bir programda iyi cevap vermişti kılıçdaroğlu, SSK ile ilgili bunu suçladıkları şeyi yapacak yetkinin kendisinde değil devlette olduğunu söylerek. bunu söyledikten sonra bu soru bir daha gelmedi zaten hahah
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

goldbären said:

yıldız.tv'de programın adı niye grimm kardeşler?

çünkü kenarda 5 haziranın program akışını gösteriyor

kılıçdaroğlu bir ağırsıklet havasıyla eziyor tartışmalarda, önce 4 şimdi 5 kişiyi aldı karşısına.

boss level olarak tayyeep + g.ö.k.çek ve topbaşı alsın karşısına, yanına da yiğit bulutla fehmi koruyu bonus verelim böyle bir beşliyi de madara eder eminim.

bir muharrem ince vermek lazım yanına o zaman, support
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Loxias said:

alsa nolcak SOSOKOYU SON BOTORDON derler yine

buna yine böyle bir programda iyi cevap vermişti kılıçdaroğlu, SSK ile ilgili bunu suçladıkları şeyi yapacak yetkinin kendisinde değil devlette olduğunu söylerek. bunu söyledikten sonra bu soru bir daha gelmedi zaten hahah

başka yerden vuracak şeyleri yok ki zaten gariplerin. ne kadar adamla konuşsam hala "sskyı batırdı ülkeyi nasıl yönetcek" kafasında hala
Sosyal ağlarda paylaş

abi öss değil ki bu zor yerden sormuşlar diyosunuz adamlar ne merak ediyolarsa soruyolar işte sen geliyosan eğer bu sorulara da cevap vereceksin. şu anda hala izliyorum sonlara doğru geldi ama hiç öyle kıstırmaya kasmamışlar hatta kk bi ara trt dende şikayetçiyiz biz diyo adamlar bişey demediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

abi öss değil ki bu zor yerden sormuşlar diyosunuz adamlar ne merak ediyolarsa soruyolar işte sen geliyosan eğer bu sorulara da cevap vereceksin. şu anda hala izliyorum sonlara doğru geldi ama hiç öyle kıstırmaya kasmamışlar hatta kk bi ara trt dende şikayetçiyiz biz diyo adamlar bişey demediler.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1269236582.swf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...