Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lise 9 geçme mevzusu

howarethe

Öne çıkan mesajlar

Yıl sonuna yaklaşmak bakımıyla bir şey soracağım size biri diyor dil anlatımdan geçemez isen hiç bir dersten geçemezsin direk kalırsın ama bazısı diyor ki onlar korkutmak için söylüyor diyor. Eğer önceden bir konu açıldıysa paylaşırsanız sevinirim . Bu konu hakkında gerçek bir şeyler bilenler varsa söylerse çok iyi olur . İyi geceler
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam işte aynı hoca giriodur derse.farklı hoca girse bile

birinde özne yuklem geyiği diğerinde kompozisyon yazma falan oluyor benim bildiğim hani çok ayrı iki ders değil

butunleme sınavına girersin.ben edebiyattan falan hiç kalmadım bilemicem

bu yeni yönetmeliğin garip garip işleri ahha 40 yıllık edebiyatı ne dil anlatım falan diye karıştırıosun :)
Sosyal ağlarda paylaş

dil anlatımdan kalırsan, ortalama yükseltmede veremezsen her şekilde kalıyosun o sene, öteki senelere falan geçmiyor (red'in dediği gibi olmuyor yani). sadece dil anlatım için geçerli bu. korkutmak için değil yani gerçek. türkçe öğren diye yapıyolar sana eziyet olsun diye değil dsahg
Sosyal ağlarda paylaş

geçen okudum bu olayla ilgili yönetmeliği.

1. dönem 1 alıp 2. dönem 2 alırsan geçiyorsun.

iki dönem de 1 alıp sene sonu kurtarma şeysinden geçersen geçiyorsun.

yalnız dil ve anlatımdan tamamen kalırsan sınıfta kalıyorsun. saçma bi sistem. dil ve anlatımın ne önemi varsa artık.

( mesajda yaptığım imla hatalarını gösterip esprimsi bi şeyler yapabilecek seviyede arkadaşlar sağ üstteki çarpı tuşuna bassınlar. )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...