Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paranormal olay yaşayan patiler

tinu

Öne çıkan mesajlar

Biz de birgün lisede cin çağırmaya çalışmıştık ilginç bi ismi vardı pek sallamadım, kibrit flan yaktılar bişey olmadı dalga flan geçtim hiç bişey olmadı. Kibrit yakmaya çalışan kızlardan biri mallığından dolayı elini yaktı hafif, sayılır mı bilmiyorum. En son bana sen inanmıyorsun ondan olmuyor dediler. Lan daha iyi ya ozman sizde inanmayın demiştim, tepki veremediler belki bu sayılır.
Sosyal ağlarda paylaş

O anın dehşetini atlatabilecek kadar uzun süre boyunca kaldıysanız, bana hocanın tavsiye ettiği iki dua var, biri ayet-el kürsi, diğeri de nasr suresi. Nas diye de bilinir.

Köyde o tuvalet karşılaşması sonrasında eve döndükten sonra bir müddet kurtulamadım kabuslardan. Bazı geceler bir şey beni ciddi şekilde omuzlarımdan sarsıyor, uyandırıyordu. Işığı açmak için her seferinde kalkıp tuşa dokunduktan sonra saniye geçmeden patlayan ampuller sebebiyle üçüncü ampul sonrasında artık yatağımdan kalkmıyordum. Yorganı başımın üstüne çektim hep. Bazen uyuyabildim, bazen "hüfsaane" gibi bir fısıltı ile sabaha kadar uyuyamadım. O sesin iğrençliğini hala hatırlıyorum... En son kez olduğunda öğlen okuldan sonra başta söylediğim gibi mahallemizin imamına gitmiştim. Adama anlattıkça o da tırstı baya. Bana bu iki duayı söyledi. Uyumadan önce aralıksız 1 ay okudum. 1 ay sonunda bıraktım okumayı. 12 sene rahat ettim. 23 yaşımda arkadaşımın arabasıyla düz yolda giderken yolun üzerinde gördüm tekrar o ilk karşılaştığım sarı şeyi. Sadece ben gördüm sanırım ama yanından geçtiğimizde ben korkudan koltuğuma ayaklarımdan ve torpidodan destek alarak istemsizce sabitledim kendimi. Bir araç sol taraftan arka tamponuyla bizim aracın ön tamponuna çarptı. O andan sonrası iptal bende. Haşat bir arabadan çıktığımı hatırlıyorum. Ama burnum bile kanamadı. Arkadaşın kolu kırıldı, başına 8 dikiş attılar ama bende sıyrık yok. Bunu şansa bağlayamadım bir türlü. Korkmaktan da vazgeçtim o şeyden o zamandan sonra. Bir daha da görmedim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

adam magery kasmış lan

Bir gün ev arkadasimla can sikintisindan
kendimize bir büyü bulmayi ve bunu insanlar üzerinde denemeyi düsündük öyle saçmasapan bazi kelimeleri bir araya getirdik ve bunlari ezberledik. Bu sadece ikimizin bilcegi bir büyü olmaliydi. Ama ne için yapilmasi gerektigine karar veremedik ve yattik.

Ertesi gece yilbasi partisi için aldigim cadi sapkasini basima taktim ve üzerime siyah biseyler giydim bir mum yakip isiklari söndürdük. Bu büyüyü diger ev arkadaslarimdan birine yapacaktim. Olayi önemsemesi için onu inandirdik ve konsantre olmasini sagladiktan sonra büyüye basladim ve bir gece önce uydurdugumuz sözcükleri söylemeye basladim. Büyü bittikten sonra isiklari yakip gülmeye basladik. Büyüyü uydurdugum arkadasimla Sule'ye (büyüyü yaptigim arkadasim) gülüyorduk o ise hiç tepkisiz oturuyordu. Iste tam o sirada birden gök gürlemeye ve simsk çakmaya basladi. Elektrikler kesildi. Yazin ortasinda havanin böyle birden patlamasi bizi hem sasitmis hem de korkutmustu. Bi müddet öylece jeneratörün devreye girmesini bekledik .On saniyede devreye girmesi gerekirken girmedi Biz de mum yaktik ve bütün gece korkudan uyuyamadik.Yagmur sabaha kadar yagdi. Sule ise ateslendi ve ailesini çagirmamizi istedi. O gün ögrendik ki jeneratör bozulmus. Aksama dogru Sulenin ailesi geldi ve onu kayseri deki evlerine ***ürdüler.Bir ay sonra da gelip esyalarini aldilar ve Sule bir daha ne geldi ne aradi.

Aradan 4 sene geçmesine ragmen bu büyü sözcüklerini ne kadar unutmaya çalissam da bi türlü unutamadim. Bazen aklima gelince bisey olcak diye korkarim.

Sosyal ağlarda paylaş

1970'lerde, saçları dimdik, yukarıya doğru kalıp gibi yaptırmak moda olmuş. Buna uymak için insanlar saçlarını yaptırıyo, haftalarca da yıkamıyolarmış. Bir liseli kız, okulundaki en yüksek saç yarışmasını kazanmak için saçlarını bu şekilde yaptırmış. Eve dönerken saçları örümcek ağına takılmış ama farketmemiş. Okuldaki yarışmayı kazandıktan sonra saçlarını birkaç hafta yıkamamış. E havasını atacak ya, banyoya kafasına bi torba geçirip giriyomuş.

Bi gün okulda sınav olurken kız aniden, şak diye bayılmış. Hastaneye kaldırmışlar, fakat maalesef kurtaramamışlar. Doktorlar ölüm nedenini anlamak için otopsi yaparken, kızın saçlarını aralayınca morgu binlerce örümcek basmış. Meğerse kızın takıldığı ağdaki örümcek, kafasının içine yumurtlamış ve o örümcekler sonraki birkaç hafta da kızın kafa derisini kemirip beynine girmişler. Bu olaydan sonra Amerika'da, saçlarını öyle havaya doğru yapmak yasaklanmış..

gerçek bu beyler alıntı degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk olayı 11-12 yaşlarında yaz tatilinde köyde yaşadım.
Balkonda yatıyorum, kapı çalınıyor habire vay aküsüne küfrettiğim diyerek kalktım kafayı uzattım balkondan kimse yok. Kapı hala çalınmaya devam ediyor, kalktım aneneyi uyandırdım, aksi gibi evde ikimizden başka kimse de yok. Kadıncağız 10 dk filan bişiler okudu ses öyle kesildi. Sabaha kadar uyumak götüm yemedi tabi ondan sonra.

Yine yaz denizden gelmişim evde uzanıyorum, yaş 15 filan bu ara.
Bir ara kafayı kaldırdım karşımdaki koltukta bişiler bana bakıyor. Bi oğuşturdum gözümü kırpıştırdım filan hala orda. Hassektör diye bi sıçradım kayboldu sonra.

Yer yine mersin ergenim artık, gitara heves etmişim her sağlıklı ergen gibi. Arkadaşın evinde kalıyoruz, gece 1-2 gibi eleman böyle birden donmuş gibi bişi oldu. Noldu lan diyorum ses yok dürttüm 2-3 kere, geliyor dedi pat sırt üstü devrildi kanepeye ben daha noluoruz lan demeye kalmadan kanepeye 3-4 kişi atlamış gibi çöktü icat, çocuk kıpkırmızı oldu ben mal gibi bakıyorum olana. Bi 15-20 saniye sonra düzeldi çocuk. Bi cin mi minmi bişi musallatmış çocuğa hiç bahsetmediydi arada oluyormuş böyle piyangoda bana denk geldi işte.

Neyse son bi olay daha anlatim de yatıp zıbarayım.

Yer bu sefer ankara biraderi ziyarete gitmişim. Geldiğim günde şansıma birader kaza yaptı hafif, akşama kadar hastanede sonra karakolda rapor mapor uğraştık. Uzanıyorum ben yorgun argın gözlerimi kapattım bi süre açtım gözlerimi tavanda iki kırmızı göz bana bakıyor. Tırsak vaziyette kendimi mutfağa atmışım ışığı açtım kapıyı kapadım. Hass hass diye içimden küfrediyorum kapının kolu aşağı inmeye başladı dedim tamam boku yedik bu sefer. Ben kolu tuttum çat diye bişi kapıya vurdu bildiğin kapı içeri doğru bi esnedi omuz atılmış gibi. 1 dk sonra filan kapıyı araladım baktım bişi yok. Geçtim tekrar salona açtım ışığı birader gözüne lazer tutulmuş tavşan gibi kanepeden kaldırmış kafayı bana bakıyor. Yok dedim bişi yat sen, işitme engelli olduğundan duymamış tabi bişi. Bide çocuğu taleşe etmeyeyim dedim. 3 gün kaldım o evde de nerdeyse hiç uyumadım. 2 hafta sonrada birader taşındı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Vendy said:

tinu said:

bende cindir peridir inanmam

bende inanazmadım 2.5 yıl öncesine kadar.
yurtta kaldığım dönemde cin(yada herneyse)gördüm. Gece 4 e doğru uyandığımda lavobunun ışığının yandığını gördüm ki normalde ışık açık bırakmam hiçbir zaman. Uyuyamam herhangi bir ışık olduğunda.
Neyse, yataktan kalkarken ışığı söndürmek için önce bir ses duydum içerden gelen. Tırsarak gitmeye başladım lavoboya doğru. İçerde birşey yoktu ama aynaya baktığımda götüm attı. Tarif edemeyeceğim bir yaratık sarımsı bir şekilde duruyordu ve bana bakıyordu. 2-3 sn anlamsızca baktım sonra odadan kaçtım arkadaşımın yanına. 2 saat sonra odaya tekrar gittiğimde bi bok yoktu ama 2-3 ay odamda kalamadım, rahatça uyuyamadım. Neydi bilmiyorum ama hayal değildi ona eminim.

en tırstırıcı mesaj olarak bunu seçiyorum. bir de tuvalet köy hikayesi iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

paranormal olayların üstünden hikaye yazıp milleti korkutmayı çok seviyorum
ama benimde bi yerlerim 3.5 atmıyor değil
bu olay başımdan geçtikten sonra ekmeğini çok yedim, hehe
çalıştığım otel 3 katlı bi yer, bi akşam aşağıda hep beraber oturuyoruz, ben patron diğer çalışanlar falan. 103 numaradan arıyolar aşağıyı, santral falan var otelde. 101 den arıolarsa telefonda 11 diye geçer, 103ten gelince tabii 13 diye geçiyordu. neyse, odada kimse yok bi açtık çat yüzümüze kapandı telefon. oda kilitli birisi şaka amaçlı yapmış olamaz derken 2-3 defa arandı gene açıyorsun çat diye kapanıyor. bu sefer başka odalardan aramalar geliyor, açtım telefonu meğerse başka odalara arama yapılıyormuş telefonu açınca çat diye kapanıyormuş görüşme.

patronla çıktık 103 e, bizimkinin arası iyidir dualar falan neyse bişiler okudu anında kesildi aramalar. işin ilginci ilk ben çıktım odaya kimse cesaret edemedi aşağı arıyorum hatta bi problem yok fakat durup dururken aranıyor aşağısı.

bi süre olmadı sonra bizim elemanlarla kaldığımız oda sürekli aranmaya başladı. gece nöbeti bende idi yukarda yatacaklardı. sürekli aranıyor oda açıyorlar ses yok kapanıyor artık ini cini geçtiler uyku diye bir şey kalmadı millette. çıktım yukarıya, kankalar dedim telefonun fişini çeksenize. ama dedim ya fişi çekince telefon gene çalmaya başlarsa?

o gece ben gta oynadım, geri kalan ekip yanımda sandalyelerin üstüne uyudu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...