Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LotR: Return of the King

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

bilmeyenlere bir açıklama niteliği taşır:

ps2 = p3 700, 256 ram, gf2 veya 3 idi hatırlamıyorum. ps2 aynen böyle bir bilgisayara eşit arkadaşlar. ancak oyunlar bu sistemi sonuna kadar kullanıyorlar.
pc'de ise p2 300'ü olanı da var p4 3.0'ı da, her iki tarafı da memnun etmeye çalışan firmalar, p4 3.0'ın tam olarak kullanılabileceği oyunlar yapmıyorlar mesela.

anlatabilmişimdir umarım[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Witchkingi ındıremıyorum Gımlıyle!!!!

Cok gereksız bı bolum olmus plaıns fullerı ındırıyorum ındırmesıe ama witchkinge zarar vermek ıcın adam gıbı ıyıce kastırıp ole atmak gerekıyo baltaları o zamana kadar eastern amcalar gelıp vuruyo onunla ugrasıyosun ha zarar versen bıle cucuk kadar verıyorsun. Legolasla 1 level ken cok rahat gectım bolumu 6 level Gımlıyle kasıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hakketen bende movieleri geçemiom bi tuşla tüm tuşlara bastıma ama illla sonuna kadar seyredecen dio bide arkımızın verdiği linkteki dosya çalışmio winrar açamio o dosyayi[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende çalışıyor şahıs olarak.[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda gimli çok zayıf kalmış bence aragornda aşırı yavaş olmuş legolasta bayağı güçlü olmuş çünkü hız önemli oyunda samde fena olmamış gandalfta ortalama adam gibi tek karakter bence
şimdi nie söledim ben bunu? demeye çalıştığım karakterlere skilleri ortak verebilioruz ama adamlar bi denge yapmamışlarki biri aşırı zayıf biri aşırı güçlü olmuş[hline]icq:172758290
Sosyal ağlarda paylaş

Resmen 3. filmi izlemiş gibi oldum hehe. Son bölümde trainersız nasıl geçilir hiç aklım ermiyor çok deli eder adamı heralde.

Videolar malesef geçilmiyor , ancak 1 kere izledikten sonra "Space" tuşu ile geçebiliyorsunuz. (ha ölürseniz falan tekrar izlemeyin diye).

Oyunun direk başlaması olay cd içindeki bozuk crackten dolayı. Aşağıda bir arkadaşımız link verdi (ilk verilen link bozuk sanırım) Yanlız sonra bir de biri alternatif link verdi , o sayfadaki 6 linkten birisi çalışıyor. HEr bölüme göre özel karakter seçiliyor ayrıca.

Witchking hangi eleman oluyor bu arada hatırlıyamadımda ?

Sam'le örümceği öldürme bölümü , Aragorn ile Undead olan elemanı öldürme bölümü ve Gandalf'ın o kuşatma bölümü itibari ile dehşet zorlaşıyor. Bir bölümde Merry ve Pippin'i savunuyoruz. O bölümde hile ile zor geçtim. Ama oyun bitirilmeye değer. Gandalf ve Aragorn ile oynadım (legolası hiç denemedim) Gandalfın özellikle Fierce atağı süper. (hani önce havalandırıp sonra yere yapıştırması)

*SPOILER* Gollum'u oynuyan elemanla falan röportaj var görmemiş olanlar için, ayrıca sırf yaratık kestiğiniz canlı kalmaya çalıştığınız bölüm var.[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

walla her gün 2 saat verip 1 bölüm geçmek suretiyle ilerliyorum azimli bi şekilde.
hile yapmicam. kararlıyım :)

şu aralar gandalfle minas tirith surlarında merdiven tekmeleme görevini yapıyorum. ya da yapamıyorum demek daha doğru olur :)[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

Ayıptır sorması easydemı oynuyorsun cunkı ben easye gecıcemde yoksa gecılmıyor mınas tırıth.
Bı soru daha Planesden sonrakı bolume gecebılmek ıcın uc yoluda tamalamakmı lazım.

Kesınlıkle legolas abart olmus arkadas baya hızlı planesı lvl 1 legolasla kolayca gecerken daha lvl6 gımlıyle gecemedım. Legolasın gucunun yanı sıra cok hızlı vurdugu ıcın perfecte cok hızlı yaklasıyor hatta special ability kullnamadan bıle perfectı bulmak mumkun, bu yuzden delı gıbı exp kazanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...