Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En İyi Filesharing Sitesi?

RayCharles

Öne çıkan mesajlar

ben yabancı kaynak olarak torrent kullanıyorum, türkçe de sharebus da birşeyler oluyor ama şimdiye kadar üyelik almamı gerektiren bi durum olmadı. zaten artık rapide dosya konmuyor. entik kuntik birsürü upload sitesi çıktı gıcık oluyorum.

demonoid, zamunda, eztv, anime için de nyaa yetiyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Rapidshare öldü arkadaşlar, tavsiye falan etmeyin eheh. Bir yerlerden tehdit/baskı mı yiyor, legal olarak tırsa tırsa mı böyle yapıyor bilmiyorum da "dosyalarınız günde max. 30 GB'lik trafikle sınırlıdır" diye bir kural getirdiler, elimde patladı 25 günlük subs.

Netload, Uploaded, Rapidgator çok gözüme çarpıyor bu ara. İyi gibiler. Net bir lider yok ama Filesonic ve Fileserve öldüğünden beri, 50 farklı hoster var.

Yüz yıllık topakmış lan önermemiş kimse, neyse bilgi bilgidir :p
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:

bana bi premium link generator sitesi lazım tek atımlık.

real-debrid.com cok uygun fiyatlar.

Abi rapid'in falan dosya basina trafik limiti, bu debrid sitelerinden dolayi olabilir. Mesela oron falanda öyleydi, debrid siteleri oronu desteklemiyodu oyuzden, sirf oyuzden olabilir hani, emin degilim.

Usenet'e gecicem gibi bende, bi detaylica okiimde biara
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Rapidshare öldü arkadaşlar, tavsiye falan etmeyin eheh. Bir yerlerden tehdit/baskı mı yiyor, legal olarak tırsa tırsa mı böyle yapıyor bilmiyorum da "dosyalarınız günde max. 30 GB'lik trafikle sınırlıdır" diye bir kural getirdiler, elimde patladı 25 günlük subs.

Netload, Uploaded, Rapidgator çok gözüme çarpıyor bu ara. İyi gibiler. Net bir lider yok ama Filesonic ve Fileserve öldüğünden beri, 50 farklı hoster var.

Yüz yıllık topakmış lan önermemiş kimse, neyse bilgi bilgidir :p

Yanlız 8 kasımda limite birşey olmayacak denmiş ama 27sinde güncelleme gelince limit getirmişler. Onlarda aslında kendilerini bitirdiğini biliolar ama bence bir şekilde değişir ilerde rapid hep böle dönem dönem dallamalıklar yapıo.

Netloadda epey eski ya sağlam duruolar onu bi denemek lazım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ayda ne kadar indirdiginizi hesaplayin, sonra buraya gidin: http://www.astraweb.com/

Ya aylik alin, ya da 50$ verip 1TB alin. 1TB alirsaniz sinirsiz kullanirsiniz bitene kadar. Her ay vermekten iyi, bazi aylar hic indirmiyorsun, bazen abaniyorsun cunku. Bankaya ugradigimda 1TB alacagim bende, 3-4 yil yeter bana o.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
2Shared ve Sharebeast diye iki yer var, tum cizgiromanlarimi onlardan indiriyorum ben. Ne capchta var, ne bekleme, ne de ayni anda indirme siniri. Ama cizgiroman disinda nasillar bilmiyorum. Cizgiroman disinda indirme yapmiyorum zaten Vudu HD de kiralamaya basladigindan beri. Usenet'i dursun diye aliyorum hep, PS2 rom filan cekiyorum sonra sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...