Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şenol Güneş şu an canlı yayında kendisini rezil ediyor

cetintas

Öne çıkan mesajlar

Ne yani yalanmı , bize çıkan kırmızı kart pozisyonlarının beteri özellikle fenere ve trabzona çıkmadı.

Hakem odası basan adam devre arasında cezasını çekti, 2. basışında ceza indirimi aldı. Hakem odasını basmak gerekiyorsa en alasını biz yaparız diyen adama 45 gün geçirdiler. Yani eyleme daha az ceza =) nasıl oluyorsa artık.

Eh adamda haklı tabi bize böyle böyle yaptılar demekte.
Sosyal ağlarda paylaş

tunele inip atarlandi iste.
45 verip cezada indirime gidilmesi sacmaydi.

federasyon nabza gore serbet veriyor. durum bu malesef.
en basitinden 3 defa kufurden uyari alan galatasaraya, gencler deplasmaninda 15-20 saniye kufur etti diye 4. uyari ve otomatik olarak 1 mac seyircisiz verdiler.
neden?
aman gs nin sinirda olan cezasini temizleyelim hazir bos beles konya maci varken. seneye ilk kufurde adamlara seyircisiz verip yeni yonetimle iliskilerimiz kotu baslamasin.
veya bursaspora verilen ceza.
ayni olaylar bursa yarisin icinde olsa verilir miydi? veya o maca 0-3 hukmen yazmak yerine tatil ettik diyerek ileri tarihte oynatilmaz miydi?
nasil olsa bursa kopmus, verelim soyle okkali bir ceza da dostlar alisverisde gorsun hesabi.
yok boyle eyyamcilik cidden.
ozgener federasyonu baya eline yuzune bulastirdi bu sene.
secim ne zaman bilmiyorum ama umarim tekrar secilmezler.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk aklima geleni soyluyorum: bursa, antep maclarinda verilmeyen penaltilarimiz. trabzon macinda aleyhimize calan penalti.

sizin lehinize verilmeyen kararlar da 2 kirmizi var toraman'a ve uzulmez'e 2. devredeki karabuk macinda, 1 de penalti.

bunlar dusunmeden direk aklima gelenler, dusunsem 1000 tane cikaririm ben de raad ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, hata yapılırsa her takım için hata yapılıyor.
Tek tek bütün takımların temsilcileri otursa buraya her birine karşı yapılan hakem hataları 3 günlük tv programı olur.
Bu sadece bizde de değil, dünyanın her yerinde böyle.
Burada art niyet aramak yanlış.
Spora politika karışıyor, tamam bunu eleştirelim ama karışıyor işte. Elbette Barcelona'nın İspanya Futbol Federasyonu'nda ki forsu Albacete'den daha fazla. Saha dışında büyük kulüpler dünyanın her yerinde daha güçlü temsil edilirler. Ama önemli olan hakem nezdinde sahada kasti kararlar olmaması, yapılmaması. Bütün dünya futbolu çok seviyor, neden, çünkü hakemler de futbolun parçası ve onların yaptıkları hatalar da bu oyunun parçası. Bazen oyunun kaderini değiştirseler de bu böyle. Dünya Kupası'ndaki İngiltere-Almanya maçını hatırlayın, adam 1,5 metre içeriye düşen topu gol vermedi. Oluyor bunlar.

Bizler artık sezon boyunca bu oyunda çeşitli hatalı kararlar verildiğini ama hataların her takıma yapıldığını kabul etmeliyiz. Türkiye'de Bursa Spor şampiyon olduğunda Bursaspor'un hakkı ama son dakikaya kadar şampiyonluğu kovalayan ve son 4 sezonun 2'sinde son dakikada şampiyonluğu kaçıran Fenerbahçe kazandığında hakkı değil.
Bu nasıl bir yaklaşım?

Diğer takımların taraftarları, yöneticileri mutlu olsun diye Fenerbahçe her sezon son maçta şampiyonluğu kaybetsin olarak değiştirelim bu FUTBOL oyununun adını. Mutlu olsun herkes. Fenerliler'de bari oyunun adını değiştirdik diye tatmin olsun. Olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu biz hakemler yüzünden koptuk demiyorum, şampiyon olabileceğimizede iddia etmedim, sadece bayağı bir yararlandınız bu seneki durumdan diyorum. Fener fairplay şampiyonu oluyormuş neredeyse helal valla.

Adam gibi doğru dürüst karar verseler belki yine fener şampiyon olurdu ama asla 82 puan 2 takımda alamazdı. Sizin bir maçta beleş penaltı ve ofsayt golü ile 2-0 direk öne geçmenizin örneği ligde bu sene yok. Yarım metre içeri giren golü vermediklerinden karabük ile berabe kaldık mesela, bu fenere olsa nasıl kıyamet kopardı.

Şenol güneş haksız değil ama kendi takımınada peşkeş çekildiği gerçeğini kaçırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.haberaktuel.com/deividin-buz-gibi-golu-verilmedi-haberi-166050.html

Al bu da videosu...

http://www.frmtr.com/forumtr-fb-dergisi/2456419-forumtr-fenerbahce-aralik-ayin-hakem-hatasi.html

Aratma şimdi beni, her takım için aynı hatalar yapılıyor.
Bunda art niyet aramamak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakemin kararını maç esnasında bile değiştiremezken , üzerinden haftalar , aylar geçmiş olan maçlarda ki hakem hatalarını tartışmak çok saçma. Satın almak , bağlamak , teşvik primi felan o kadar basit mi sizce ? Ha o kadar basit madem , sizin takımlarınızda yapsın abi. Eğer sistemin öyle olduğunu düşünüyorsanız. Paranızda var , 35 lik yıldızlara milyon euroları veriyorsunuz nasılsa.

Bu takım ligin ikinci yarısında 17 maçta 16 galibiyet , 1 beraberlik almış. Sizin takımlarınızın 34 maçta yapamadığını yapmış yani. Avarajıda eksilerde değil , +50 ayrıca. Önce kendi takımlarınıza sitem edin , herşeyiniz tam olsunda , sonra hakem hatalarını konuşalım. Lig birincisi takımdan 30 puan fark yeyip , burda Fenerbahçe'nin şampiyonluğuna bok atmayın.

Önce Fenerbahçe'ye RAKİP olmayı başarın , sonra hakem hatalarını tartışalım.

2010-2011 sezonu Şampiyon Fenerbahçe
Türkiye Kupası Beşiktaş

Bu sezonun özeti budur . Trabzonspor'da oldukça emek harcadı kupasız kapadı sezonu. Onlarda bunun çöküntüsü içindeler şuan. Ama hiç umrumuzda değil. En fazla hamsiye zam gelir diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

trabzon sampiyon olsa ve aykut kocaman bunlari soylese topic acip desteklerdiniz. sanki sikecisiniz diye bagirmis gibi konusuyorsunuz adam. kendilerine haksizlik yapildigini dusundugu noktalari soylemesinin nesi garip? ki baskalari gibi sezon icerisinde ortaligi karistirip federasyona baski yapmamasi bile ornek bir davranis. sayginizi boyle kaybediyosaniz duymayin zaten.

edit: ek olarak her turlu platformda tebrik ettiler zaten fenerbahceyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok Senol Gunes dinlediyseniz zaten bizim lehimize de hata yapildi biz bunu da istemedik, biz adil ve etik yonetim istedik diyor ki hakli bence.
Senol'a aglama diyenler Aykut Kocaman devre arasi Trabzon QQ su yaparken ne dedi bilmiyorum arama yapmak lazim simdi. Ayrica Senol Gunes aylardir (ondeyken de) hakemler ve diger tum konular hakkinda sezon bittikten sonra konusucam simdi ortaligi daha da bulandirmaya luzum yok diyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...