Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ege'de ki 2 büyük tatbikatın iptal edildiği açıklandı

cetintas

Öne çıkan mesajlar

Red takma isimli kardeşim. Ben bir konu başlığı açtığım zaman bu konu başlığının altona gelip düşüncelerini yazan arkadaşlara saygı duyuyorum. Hiç kimseyi de zorla buraya çağırmıyorum. Eğer sen ve senin gibi sıkılan arkadaşlarım, kardeşlerim varsa şu an o ellerinin altında duran klavye var ya, bildiğin tvnun uzaktan kumandası gibidir, başka bir konu başlığına girersin ya da konu başlığını beğenmediğin konulara girmezsin. Böylece ne senin gibi değerli kardeşlerimin kıymetli canlarını sıkmış olurum, hem de konudan sıkılmayan arkadaşlarla görüş alışverişinde bulunmuş olurum.
İyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Red takma isimli kardeşim. Ben bir konu başlığı açtığım zaman bu konu başlığının altona gelip düşüncelerini yazan arkadaşlara saygı duyuyorum. Hiç kimseyi de zorla buraya çağırmıyorum. Eğer sen ve senin gibi sıkılan arkadaşlarım, kardeşlerim varsa şu an o ellerinin altında duran klavye var ya, bildiğin tvnun uzaktan kumandası gibidir, başka bir konu başlığına girersin ya da konu başlığını beğenmediğin konulara girmezsin. Böylece ne senin gibi değerli kardeşlerimin kıymetli canlarını sıkmış olurum, hem de konudan sıkılmayan arkadaşlarla görüş alışverişinde bulunmuş olurum.
İyi geceler.

e benimde yaptıgım bu zaten fikir belirtiyoruz

her açılan başlık beğenilmek zorunda mı.sadece beğendiklerimize mi yorum yapıcaz

ayrıca ben beğeni belirtmedim pek konuyla alakalı.sürekli bi propaganda içindesin ve ben sıkıldım belki başka sıkılanda vardır.

kendinle ilgili açtıgın ankete evet demiştim bu arada.hani sana kişisel olarakta bir takıntım yok.da sürekli atatürk chp ve antiakp propagandan bunuda sürekli haberleri buraya spamlayarak yapmandan rahatsız oluyorum

haklılık yada haksızlıkta değil.doğru düşünce ama dozu aşırı.
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet düzgün bir cikis. Herseyin asirisi zarar.
Bu tatbikat haberi misal. Istemiyorsan okuma olmuyor. Konu ile icerik sapitiyor. Tatbikat haberi altinda akepelisine kürdüne vs ayar verme yarisini okumak baydiriyor bir zaman sonra. Yani amacin 1-2 kisinin aklini basina getirsem o da kârdir veya ben 38 vs yasindayim benim dediklerim her zaman dogrudur diretmelerine girince Pati'nin tartisma formatina uymuyor iste. Yasa girersek 35 olmusum ben de Cetin Bey, yani ayar cekmek veya ögüt vermek yasla olmuyor ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Al sana yiyecek ekmeği olmayan Yunanistan.
Lozan'da dahi Türk adaları olduğu tescil edilen adalara asker de çıkarmışlar, kilise de yapmışlar...

http://www.an-ha.com/haberdetay.php?haber=1494

Askere sallamaya devam anasını satayım.
Yarın savaş çıksa askerlik yapmamak için 72 takla atacak adamlar, çoluğuna-çocuğuna sahte raporlar aldırıp askerlik yaptırmayan adamlar salladıkça sallıyor. Yurdum insanı da ne kadar çabuk fikir sahibi oluyor...

İlave:
Heee: O e-muhtıraları yazanlar da "bakın,gördünüz mü,asker bize höt dedi" edebiyatı neticesinde kazanılan seçimlerden sonra ZIRHLI ARABALAR ile ödüllendirildi. Bütün kuvvet komutanları içeride, ne hikmetse BAŞKOMUTAN-muhtıra sahibi dışarıda...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...