Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Kızlar evde kalmayacak' /Üresin: Çok eş yasal olsun

xaty

Öne çıkan mesajlar

said:
olsun abla! işte türkiyenin beklediği modern çağdaşlık!

gay evlilikten tutun, gavur barışına kadar her kapıyı açacak, ekonomiyi canlandıracak düşünce.

şimdi anlatıcam hepsini ama bu arada, altını çizmek yok sözlükte yine de siz çizdim sayın, bu ülkenin en büyük sıkıntısının din-laiklik eksenindeki çatışmalar, türk-kürt vs ırklar sorunu değil de "temel matematik bilgisi eksikliği" olduğunun göstergesidir. yeri gelirse diğer tüm sorunları da basit matematik denklemlere dökerim. milletin sosyolojik saçmalamalarının matematik gözünden bakınca ne kadar gerizekalıca olduğunu yeri geldikçe görürüz.

ama şimdi buradaki akıl almaz mantık hatasına sebep olan dört işlem eksikliğine bakalım.
tuik verilerine göre toplamda 1erkeğe 0.99 kadın düşüyor. 1 adet bile değil yani ortalaması
yine 2008 verilerine göre 15-19 ile 35-39 yaş arasına göre oranlama yaptığınızda -yani daha bi evlenilesi yaşlar- 1erkeğe 0.96kadın düşüyor.

bu verilen muhteşem tavsiyeyi, bu sayılarla değerlendirirsek eğer şunlara işaret eder
1.çok eşlilerin hızlı boşanmasına işaret eden bir sistemi getirirler. yani çok hızlıca boşanırsın 2ay tek eş yaşarsın ve sonra başkasını bıraktığını alırsın. 2ay sonra yeniden boşarsın

2. bu evlenme boşanma çevrimi olmaz ise zinaya karşı suçlar, tecavüz gibi -nasıl diyelim bu iğrençliği şimdi- toplumu sıkan ayak bağlarını (yuh!) kaldırırlar. bu daha olası. tut kızı saçından ve kadının yap hemen!
niye böyle olmalı?
şöyle, öss sorusu gibi bişi. ali'nin 4karısı var ve veli'nin karısı hiç yok. açıyorum biraz, yine tuik verileri ile evlenme aralığı dediğim 15,250,000 sayıda erkeğin %12'si, (bu da kuveyt'te çok eşlilik oranı) 4eş alırsa kalan 13küsur milyon erkeğe 0.55kadın düşüyor.
hmm yarım kadın. umarım meme sevenlere üst yarısı ve diğerlerine alt yarısı gelir. e şimdi bu arkadaşlar ne yapacaklar? zina falan. ne yapsın adam?

3.gay evlilikleri yasal kılarlar. 13milyon erkeğin yarısı birbiri ile evlenir, böylece kalan yarısı da ancak bi kız ile evlenebilir. inanın gay evliliği yasal kılmak bizim ülkemizi demokratik olarak 1adım ileriye taşıyabilir. en azından millet önyargılarından kurtulur. nasıl kurtulmasın? düşünsene 3,3milyon gay çift! inanın amerikada bu kadar gay evlilik olmayacaktır. amerika'da 2009 sayılarına göre beraber yaşayan 780,000 gay çift var.

4. gay çiftlerin sayısı amerikada bile bu kadar az ise hem gay evlilikleri hem de zina yasallaştırılır. bu da bir opsiyon nihayetinde...

5.benim favorim bu! yurt dışından döviz getirme gibi bir af çıkartılı ve yurtdışından hatun transfer edilir. bu durum hem ortalama türk kadınının özeliklerini genetik olarak baskılamamıza fırsat tanıyacaktır hem de kimse gay olmadan, kimse zina yapmadan "büyük baş hayvan ithalatı" gibi (yuh no:2!) kadınlarımızı seçebilmemize fırsat tanıyacaktır. bu durumda ben anguslarda seçilmiş ülkeler gibi grup grup ülkelerin seçilmesini öneriyorum.

1.karı için 1.grup ülkeler: ukrayna, beyaz rusya gibi rus cumhuriyetleri
2.karı için 2.grup ülkeler: brezilya, venezuella gibi güney ve orta amerika ülkeleri
3.karı için 3.grup ülkeler: avrupa, amerika ve diğer ülkeler

ayrıca 3+1 sistemi getirilmelidir ki en az 1 türk karı alalım. hepsini yabancı kontenjanından oynatmayalım.

bu aradabu son dediğim yani "gavur barışı" için -senelik evlilik sayısını denkleme dahil etmiyorum. genel hesapladım şimdi- 46,300,370 adet gavur hatun almamız gerekiyor!

özet geçiyorum lan, hazır olun! dört işlem bize diyor ki;
"muhauhauhauha hesap kitap yapmadan açıklama yapmayın olm"
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Sonuna kadar katildim sayin Uresine. Bi zenci Bi sarisin Bi Japon Bi Kizil. Tuhh lan kumral alamadim.

Yalnız islamda 4 karı olayı sadece fakirler için. Zenginsen bakabildiğin kadar avrat alabiliyorsun sınır yok. Yani varda paranla alakalı bir durum ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.

Yalnız hepsi müslüman olacak dölyataklarının.
Sosyal ağlarda paylaş

Planları yapmaya başladınız bakıyorum.

Niye ayrı ayrı yaşicaksınız ki, kadın habere göre zaten razı böyle bir şeye. Birbirleriyle de iyi geçincek bulun işte. Bi tane köşkümsü, bol odalı, geniş, ferah bi ev alırsınız. Havuz falan da olur. Arada sizin gibi diğer erkek arkadaşları çağırıp parti falan da verirsiniz. (davet eşli olcak tabi)
Sosyal ağlarda paylaş

"Annelerimiz yaşamları boyunca bizlere yaşadığı sıkıntıları okuyamamak ve çalışamamaktan ötürü mecburi ev hanımı olmalarına borçlu olduklarını ifade etmekteydiler. Dolayısıyla bizler de annelerimizin söylemleriyle bilinçaltına yerleşen bu olumsuz düşüncelerden sonra mutluluğu iş hayatı ve kariyer sahibi olmak gibi yanlış yerlerde aramamıza neden olmuştur. Çünkü kadın fıtratına ters düşen bir durum yaşamaktadır. Dolayısıyla da mutsuzdur.

Kadının fıtratında anne olmak, bir erkeğin güvenli kollarında yer almak, sosyal hayatın içerisinde de bunlara sahip olarak yer almak vardır."

http://www.habername.com/yazi-sibel-uresin-haydi-kizlar-evlenmeye-4739.htm
Sosyal ağlarda paylaş

şaka bi yana ülke acınacak halde yine. cumhuriyet öncesi böcekler türüyor sürekli her tarafta. bilmiyorum açıkçası nasıl temizlenir bu ülke, nasıl kafalara örümceklenmiş düşünceler değil de ilim akıl mantık girer...
ne dinmiş arkadaş ne bela olmuş başımıza bre..
hala da oluyor yetti artık abi ya

yurtdışında yaşayan arkadaşlar şanslı bence. Onların yerinde olsaydım umrumda olmazdı türkiye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...