Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

o maçı linklesem buraya, dünyanın en cenabet takımı ünvanına layık olduğunu anlarsın.

kaleci 4 top kurtarıyo, 4ü de adamların önüne düşüyosa, defans topu uzaklaştırmaya çalışırken rakibe çarpıp 25 metreden gol oluyorsa, bu cenabetliktir.

orda yetenek ve oyunla yenilen 4 gol var, o da olsun bi zahmet, it gibi oynadı o maç adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu ben fener tüm maçları hakemle kazandı çok başarısızdı normalde demedimki. Ama Trabzonda Fenerde iyi kollandı, hele fenerin son 5 maçta en az 3 kırmızı kartı var hemde daha 1. devrede ki bunu fenerli arkadaşlar kendileride postladılar =P

Sonuçta bu kollanmalarda olmasaydı muhtemelen yine bu 2si yarışırdı ama puan 82 felan olmazdı birde şampiyonlukda son maçada kalmazdı diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

ben cözdüm
8 atınca pool bjk da desibel rekoru kırmış işte. öyle sesli bağırmışlar yani. çok kolay.

arkadaşlar birisi şu adamı futbol bölümünden kovabilirmi ?
ben senelerdir yazmaması gerektiğini, çok cahil bi adam futboldan anlamayan bi adam olduğunu söylememe rağmen hala buralarda.
1. si beşiktaş 2-1 yendiği maçta o ses olayını yaptı
2. si fenerlilerin sizin rekor denemesi yaptığınız maçta ve rekoru kırdığınız maçta "fener gsyi iyi bağırtmışki ses rekorunu kırdırtmış" lafını önce çalıp, sonra pişirip başka takımlara sunmaktan vazgeç. yaratıcı ol =)
ama önce futbol öğren.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...