Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Once Upon a Time (2011) - ABC

Mendoza

Öne çıkan mesajlar

lemuria said:

Bölüm inanılmaz güzeldi.

Bi an yedim

oğlu olduğuna inandım

haha belliydi ya olmadığı...

spo

henry ona "aradığını buldun mu "dediğinde "hayır ama bana gelecek aradığım" dedi...oradan biraz çakalus oldğunu çakmıştım....gene de güzel kurgulamışlar tabi orayı

Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğin masal gibi gidiyor dizi oyunculuk, karakterler çok güzel masallardan alıntılar içeren bir konusu var ama b dünyada geçen bir temel olayda var. Gayet başarılı bir dizi ama neyi beğenmediğini söylersen ona göre net bir cevap verebiliriz. Ben izlediğim için gayet mutluyum mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Dün ilk 2 bölümünü izledim ama pek bişi vermedi. İleride güzelleşiyor mu yoksa zaman kaybı mı?

Kesinlikle gittikçe güzelleşiyor , bütün masallar harmanlanıp birbirine bağlanmış bir şekilde . Şahsen ben izledikçe daha da bağlandım.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Absolut said:

Dün ilk 2 bölümünü izledim ama pek bişi vermedi. İleride güzelleşiyor mu yoksa zaman kaybı mı?

Kesinlikle gittikçe güzelleşiyor , bütün masallar harmanlanıp birbirine bağlanmış bir şekilde . Şahsen ben izledikçe daha da bağlandım.

ilk iki bölüm sarmadıysa hiç sarmaz seni
Sosyal ağlarda paylaş

sezon finali

Kuyudan Baelfire gelecek sandım. 2. sezonun villianı olur diye düşündüm. Büyü geldi bakalım.

Bütün sezon karakterlerin hikayeleri çok çok iyi anlatılmıştı. Çok güzel eklemeler yapılmıştı. Büyü girince işin içine daha karışacak işler. Emma artık inandığına göre artık "aa yok artık, daha neler" gibi saçmalamaz umarım 2. sezon.

Belle konuk oyuncu olmaktan çıksın kalıcı olsun. canıms

Sosyal ağlarda paylaş

final

Efsaneydi bölüm yine. kadro çok başarılı, konu, oyunculuk.. kesinlikle ters köşe yaptı once upon a time .

Büyünün gelmesi diziye renk katıcak, daha fantastik bir 2. sezon bizi bekler. Reginanın surat ifadesi mükemmeldi ahaha ' güç bende artık ' bakışı attı resmen hatun. En son pinokyo abimizi de görseydik ne oldu ne bitti iyi olurdu .

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...