Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alkol + bisiklet = 2 dikiş (capslı)

yav

Öne çıkan mesajlar

Kamera iyi ya. 3:20'de çıkmışız dışarı geze geze bir yerlere gider gün ağarmaya başlarken de 3-5 bişi çekeriz güzel olur dedik. 2 kişiyiz işte.

Aslında gayet mantıklı ve keyifli bir sarhoştum ki sarhoş bile değildim belki hani iyidim yani fakat ben yıllardır bisiklete binmemiştim. Çocukluğum aklıma geldi. Çok özlemişim. Binince kendimi alamadım baya hızlandım galba sonra kaldırım kenarında önce ağaç kenarna ağacı tutsun diye dikilen sopa var onu yıkıp akabinde elektrik trafosunda durmuşum. Sabah olay mahalinde ufak bir gözlem sonucu anladım yani böyle olduğunu sdf

sonra çok değişik şeyler hatırlıyorum hiç hoş değil ya insanlar geliyor seni iyileştirmeye bir sürü kişiye zahmet çıkarıyosun falan hiç tanımadığım sakallı bir amca teselli veriyodu sanki savaşta vurulmuşum gibi böyle bir sakinleştirmece ve yüreklendirme arası tondan.

Ha sonra karşıyaka devlet hastaneine gittik götürdüler. Aklım hafif başıma gelince lan dedim iz kalmasın!! mikro cerrahiden adam gibi bi doktor diksin falan diye bir düşünceye kapılınca o hastanedekiler bizi postaladı bizde yok mikrocerrahi falan eü'ye gidin o zaman diye. Üstüne taksiye bi dolu para bayılım ege üniversitesine gittik. sonra orda da bulamadık mikrocerrahi, acildeki adamlar da yaaa başlarından salmışlar bişi yok bunda bişi kalmaz rahad ol falan deyince gene aynı dikişi yemek için o kadar yolu boşuna gitmiş olduk neticede :(

bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

yavuz nasi onerdi sana siteyi merak ettim?

haci gelsene bak paticik diye bi site var, bol bol ergeg meeendis var, sitenin ismi de PATICIK!

etkili olmusa benziyor...

harbi lan.

sitenin adından ve bir de yeni gelene karşı olan tutumumuzdan da biraz ama en çok adından kimseye önermiyorum.

cepten falan bile gireceksem çaktırmadan giriyorum böle bi.

önerilmez olm bu site!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...