Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

şu crafting ve faction için adam toplama şeylerini ucundan gösterseler acık,

crafting ile gelir sağlayabiliyor muyuz düzgün şekilde, baya bi resource falan var etrafta videolarda yerlerde.

topladığımız adamlarla yapılan görevler falan var 50 kişi gerekiyor mesela bi yerde bir görev için, bunları biraz netleştirsinler plx

tam nasıl olduğu bilinmesede multi var bide oyunda.

bide companion romanceları arasında ırksal limitler olabilirmiş, ayrıca kızkıza seçeneği de geliyormuş galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

dragon age 2 de itin g*tüne sokuldu da, ben gayet severek oynadım. evet belki bi' rpg oyunu olarak beklentileri karşılamıyor ama settingi ve hikaye sunumu gayet iyiydi. sıkmadan oynattı yaklaşık 30 saatlik hikayeyi. üstelik bu zamana kadar da ertelemiştim aldığı yorumlardan. şimdi daha da3 çıkmadan böyle yerden yere vuruluyor falan, bu sefer aynı hataya düşmem. velhasıl takmayın şu skyrim, witcher karşılaştırmalarına falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla DA:O bile hafiften dumbed down idi, cok goze batmamisti. Haritasi genisti, kesfedecek bir suru bisi vardi..

En azindan 100 adet mage spell vardi.

DA2 zaten baya kotuydu, ayni minicik mekanlari bin kere onumuze koymasindan tut, konsol-action olmasina kadar. Party uyelerine ekipman veremiyorduk falan..off..

Toplam 47 adet mage spell olmasi cabasi heh.

DA3 hec umitli degilim, kofte bir oyun olur. Yeni motor sayesinde tatli grafikleri olacak, sirf "yaptik" demek icin izometrik camera, ama zoom-out olmayan tactical view ne ise yarar zaten muamma. Mage spell sayisida DA2 gibi olur falan filan.

Hayatta full price vermem, EA oyunu oldugunu dusunursek, %75 indirim yemesi soz konusu olmaz, hatta Orjinal almak gibi bir sebep dahi bulamadim. Alternatifler gani gani, Divinity:OS cok daha saglam duruyor, W3 zaten cepte..

RPG'den ziyade hack'n slash yaptik desinler farkli bakarim...o zamana kadar tabi ki kiyaslarim diger oyunlar ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen katılıyorumda EA yı biliyorsak 2-3 ay sonra direk indirimlere başlar. Nasılsa DLC ler var diye :) Şu dead space 3 mesela, o kadar hızlı düştü ki.

Benim DA2 de en sinirimi bozan şey mobların spawn olurken havadan düşmeleri olmuştu, kaç mobla çarpışacağınızı bilmiyordunuz. Final fight tarzı oradan buradan moblar geliyor 1-2 tuş spamleyip geçiyordunuz =p . Hikaye fena değildi bence ama mekanlar çok tekrardı adamlar kafalarına göre aynı mekanı 50 kere kullanmışlardı. Da3 içinde aynı mekanı yine kullanacağız tabi felan dediler, o yüzden hazır olun yani. :)
Sosyal ağlarda paylaş

İndirime girer ya baya giriyorlar originde ama ea'in olayı öbür oyunlar gibi bütün dlcleri paket olarak ana oyunla birlikte satmamaları.

Başka oyunlar büyün dlcleriyle indirimden gayet uygun alınırken mass effectler falan eyvallah alıyorsun oyunu 2 euroya ama dlcleri istiyorsan kol gibi geçiriyor release fiyatını.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...