Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eve online nub toplaşması

Red

Öne çıkan mesajlar

Densiz said:

Bencillik için söyleyebilecek bir şeyim yok. Pdf yi okuduğumda karşılıksız yapılan bir şey olduğunu düşünmüştüm ama yanılmışım demekki (tahminin için değil, bağlantıyı kaldırmanı istediği için söylüyorum bunu)

Tek kötü huyu bencillik olsa keşke :)

Destroyerla lvl 2 görevler yapılabiliyo diye aklımda kalmış. Ama %100 de emin değilim hani.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

cnpp said:

aynı şirketten görev yapmaya devam edince sana lvl 2 lvl 3, 4, 5 tarzında görev vermeye başlıcak ve bu görevlerinde getirisi daha çok olucak

güzel ama, yüksek level görev yapabilmek için gemi gerekmiyor mu? onun içinde para?

walla hocam ben oyuna ilk başladığımda türklerden haberim yoktu level 1 yapa yapa bi 9 milyon mu ne topladım, onun parasınada gidip bi thorax toplamıştım. Yani size mining yapın filan diyen adam olursa kaçın ondan o kadar deyim.

Bir de bu oyuna zaten sizi bağlıyan böyle ventrillodaki teamspeakdeki arkadaşlarınız olucaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar uzun bi başlığı okumanın sıkıcı olduğunu biliyorum ama baştan takip edenler mission ve mining dışında yapılabilecek sürüyle şey olduğunu bilirler.

bu arada xeno destroyeri salla gitsin demiştim sana oyunda bak adam dalgasını geçiyor

Red, gemi ismi maller, parasını toplayıp harbingera geç bir şekilde.

Tekrar söylüyorum MİSSON İLE KENDİNİZİ BAYMAYIN, kusarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...