Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi filehost ? RS - MU - HF - FSC - DL

Jeeztro

Öne çıkan mesajlar

Selamlar.

Dün, fileserve hesabım disabled olmuş allahtan 3 gün kalmıştı premiumun bitmesine de zararım büyük olmadı. Sebebi account sharingmiş. FS hesabımı tek bilen kişi var, o da abim. Fakat sorun şu ki biz aynı evden bağlanıyoruz aynı IPden. Anlamaları mümkün değil, kafalarına göre disabled ettiler galiba.

Bunun yerine sağlam bir alternatif arıyorum. Her ne kadar şikayet etsem de şuan, fileserve çok iyiydi. Her link vardı, çok hızlıydı ayda yılda bakıma girerlerdi başka bi sıkıntısı yoktu.

Bunun yerine tavsiye edeceğiniz ne var ? Torrent vs demeyin, gelemiyorum nedense torrente. Paramı vereyim, warez-bb den linki alayım çatır çatır indirsin istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
http://forum.paticik.com/read.php?5,5361575,5361575#msg-5361575

Buradan arama yap ne var yok görmek için: http://nzbmatrix.com/index.php

Bu arada ilk linke ekleme yapayım: Astraweb büyük atak yapıyor bu aralar, 1005 güne çıkardı retention'u, her gün de artıyor. Ne kadar daha arttırmaya devam ederler bilmiyorum.

Bunu kullan direk, uğraşma rapid gibi şeylerle. Kullanan memnun yani.
Sosyal ağlarda paylaş

rapid'in 1 ayı kaldı, fileserve alsam mı diyordum çok fazla link'i var her yerde diye. ama ekşi'de son 20 yazılan entry'nin neredeyse hepsi negatif. vazgeçtim.

herhalde rapid'le devam edicem. linkleri artık azalsa da, büyük uploader'lar rapid'in çok kullanıcısı olduğu için rapid'e de upload ediyorlar.

rapid'in tekel olduğu zaman güzeldi valla. ama bütün filehostlar sınırsız download verirken, bunlar günde 4 gb verdiler. ağır sıçtılar, çok büyük bir müşteri kitlesini kaybettiler. kendi gerizekalılıklarına doymasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

rapid'in 1 ayı kaldı, fileserve alsam mı diyordum çok fazla link'i var her yerde diye. ama ekşi'de son 20 yazılan entry'nin neredeyse hepsi negatif. vazgeçtim.

herhalde rapid'le devam edicem. linkleri artık azalsa da, büyük uploader'lar rapid'in çok kullanıcısı olduğu için rapid'e de upload ediyorlar.

rapid'in tekel olduğu zaman güzeldi valla. ama bütün filehostlar sınırsız download verirken, bunlar günde 4 gb verdiler. ağır sıçtılar, çok büyük bir müşteri kitlesini kaybettiler. kendi gerizekalılıklarına doymasınlar.

negatif yorumlara bakma abi, yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum kesintisiz. 2-3 defa serverlar offline oldu, başka hiçbir sıkıntısı olmadı. warez-bb de deli gibi link var herşeyle ilgili zaten.
u
fileserve uploaderlara diğerlerinden fazla para veriyor, o yüzden linkleri çok fazla. hızlı da.

ama işte banladı adamlar durduk yere, gurur yaptım usenet e geçicem :P
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

nasıl zor ya link bulmak? neyi bulamadın mesela çok merak ettim. pm atabilirsin.
geçen bi film aradım bulamadım misal.eski western filmiydi yada geçen leon filmini aradım onuda bulamadım.bikaç warez program aradım buldum onlarında yarısı patlak çıktı."çok zor" biraz fazla kaçmış ama genelde hf yada fs buluyorum.fs üyeliğim yok ama hf işimi görüyor genelde.ancak hf ile çok yavaş indirdiğim zamanlarda oluyor.

ha bide şu var özel olarak arayınca genelde buluyorum.yok demiyorum ama bulmak zor oluyor yada ben aramayı bilmiyorum

edit:leon değildi yafs geçen indirdim onu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

nasıl zor ya link bulmak? neyi bulamadın mesela çok merak ettim. pm atabilirsin.

Bildiğin zor, çünkü kendileri kaşındılar. Durup dururken uploader'lara verdikleri bütün faydaları zart diye kestiler aylar önce, millet de salak değil ya bıraktı upload yapmayı. Kibarlık olsun diye koyanlar dışında Rapidshare pek kalmadı. Hotfile da fazla yavaş, dosya başıan 5 partition'dan sonra sapıtıyor falan. Şu an en sağlamları FSC ve FS.

"Rapidshare kendini yeniledi" de öyle çok büyük bir yenilik değil, baktılar böyle olmuyor bari FS/FSC gibi download kotasını sınırsız yapalım dediler, ama uploader'lara gene bir şey yok. Sektörün tartışmasız lideriyken gereksiz açgözlü stratejilerle kendilerini yediler resmen, yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
goldbären said:

he ya beş mesajda bir usenet virali:)

film dizi içeriği için iyi olabilir ama iş CAPS GEZMECEye (anladınız öhm) gelince usenet çuvallyıor sanırım?

Öyle.

Bakın ama hosting eden siteler değişip duruyor, dosya bulmak için forum forum dolaşıyorsunuz. Niyetim patiye hizmet, verin aynı parayı, bulun şuradan aradığınızı rahatça, son hız çekin. hf'ye para veriyorsun sonra bu oluyor: http://forum.paticik.com/read.php?5,5334261,5334261#msg-5334261 :) FS yeni popüler oldu, yakında o da öyle olacaktır.

Astraweb'in sınırsızı pahalı geldiyse bu var: http://usenetserver.com/partners/?a_aid=Look4&a_bid=d58c46e4 Pati de kullananı da var. Bu arada link benim referralım değil, sponsor linkiyle gidince indirim yapıyorlar, ondan böyle verdim. Eğer GBalmayacaksanız bu iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...