Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Red said:

kağıt üstü iyi kadrolardan

aynı kadro iş yapacak olsa bu senede yaparı yahu.seneye ne degişicek

aynı guti aynı almeida aynı kaleci aynı stoperler

bi kere guti şu performansla bank asyada ilk 11 anca girer

medya'nin etkisi işte.. guti kötu guti kötu diye aglıyor medya.. en cok asist yapan oyuncu besiktasda.. en cok gol atan 2. oyuncu..

at gözlugu mod off pls
Sosyal ağlarda paylaş

valla ersan disinda bizim yabanci hamlelerimiz onemli. bakalim ne cikacak.

10 tane transfer yapacakmis terim. (hakan unsal kendi yazdi, terim ile toplantida soylemis sayi ve oyuncularin liglerini)

selcuk ve elmander geldi. kaldi 8 atilacak kursun. ersan da alinirsa kaliyor 7.

1 kaleci (frey)
1 yabanci stoper (?)
1 sag bek yedek (?)
1-2 orta saha (kallstrom+diego?)
1 kanat (volkan sen)
1 forvet (necati/ibrahim akin)
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler burası Galatasaray tartışma konusu Beşiktaş'ı gidin kendi konunuzda tartışın.
Ersan ona gider buna gider bilmem yalnız Beşiktaş'lılar çok çirkinleşmiş onu farkettim.
Noktası virgülüne programdan denen yazı Türkçe değil,google çeviriden çevirilmiş gibi duruyor 8 yaşında bi çocuğa falan yazdırmışlar sanırım.
Gelelim Ersan'a, arkadaş sene başında siz bu adamı kiraladınız mı kiraladınız.
Bu adam iyi top oynadı mı oynadı,gidip satın alsana bonservisini neyi bekliyosun? Adam gibi baştan parasını verip almazsan ondan sonra 4 çok efendim bu adam Beşiktaş'ta oynamak istiyor mecbur satıcaksınız daha ucuza diye trollface yaparsan sonra gelip başkası da biz bu oyuncuyu bu paraya alırız dediğinde ağlamayacaksın.Galatasaray işin içine girmeden önce 4'ü verse bırakıcaktı Adana,böyle Trollemeye kalkarsan pis pis onlar da seni troller...
Sosyal ağlarda paylaş

sana şöyle söyliyim

ben portekiz tayfası gelmeden önceki beşiktaşı daha çok beğendiydim

şaka maka tabata falan daha iyi oynuyorlardı.ernst bilmemne

schuster öyle yada böyle önde oynayan takım kurmustu.hatta burda da yazık keyifli oynuyor beşiktaş biz gol bile atamıyor diye
Sosyal ağlarda paylaş

Arda gidecekse iyi kanat oyuncusuna ihtiyacımız var ama sürekli oynayabilmeli istikrarlı olmalı...
Şu an bakınca Kazım belki biraz ama o da çok vurdumduymaz ve istikrarsız gibi geliyor bana, başka da adam yok kanatlarda..
Pino ne olur bilmiyorum da Fatih Terim'in Pino'yu pek istediğini sanmıyorum...
Aydın vs hikaye zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Beyler burası Galatasaray tartışma konusu Beşiktaş'ı gidin kendi konunuzda tartışın.
Ersan ona gider buna gider bilmem yalnız Beşiktaş'lılar çok çirkinleşmiş onu farkettim.
Noktası virgülüne programdan denen yazı Türkçe değil,google çeviriden çevirilmiş gibi duruyor 8 yaşında bi çocuğa falan yazdırmışlar sanırım.
Gelelim Ersan'a, arkadaş sene başında siz bu adamı kiraladınız mı kiraladınız.
Bu adam iyi top oynadı mı oynadı,gidip satın alsana bonservisini neyi bekliyosun? Adam gibi baştan parasını verip almazsan ondan sonra 4 çok efendim bu adam Beşiktaş'ta oynamak istiyor mecbur satıcaksınız daha ucuza diye trollface yaparsan sonra gelip başkası da biz bu oyuncuyu bu paraya alırız dediğinde ağlamayacaksın.Galatasaray işin içine girmeden önce 4'ü verse bırakıcaktı Adana,böyle Trollemeye kalkarsan pis pis onlar da seni troller...

abi daha ne etik arıyosun adamın transferden anladığı takımların birbirini trollemesi
Sosyal ağlarda paylaş

eksi said:

beşiktaş klübü adanaspor yöneticilerinin köylü kurnazlığına prim vermiyor ve bir duruş sergiliyor. bu yarın galatasaray'ın da başına gelebilecek bir durumken gönül isterdi ki 3 büyükler kendi aralarında bazı prensipler yaşatsınlar ama o ayrı konu. benim asıl söylemek istediğim, beşiktaşlı yönetciler geçen sene nasıl böyle bir yanlış yapabildiler, hayret. tanınmamış futbolcu, tüm kozlar elinizde. avrupa'da milletin sözüne güvenmiyorsunuz da fernandes'in sözleşmesine yazdırıyorsunuz, türkiye'de mi bir futbol klübü yönetcisinin sözüne güveniyorsunuz? şimdiki fiyat arttırmama duruşunda ne kadar destekliyorsam beşiktaşlı yönetcileri, ilk sözleşmelerinde 2 milyona satış opsiyonunu yazılı olarak koydurmamalarını da o kadar acemilik olarak değerlendiriyorum.

beşiktaş hata yapmadı demiyor kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

yıllarca aziz yapti kim ne veriyorsa +1m diye..

antipatik olaylar bunlar..

cantona senin dedign gibi bir dunya yok futbol bölumunde.. sadece bu topici mi takip ediyorsun bilmiyorum da 3 topic de hep karman corman zaten..
bos yere gidin kendi topicinze cekmene gerek yok :)

@masq

ya aslna baya çöp var gs kardosunda da yeni bastan bir 11 kurmaya calısmak ne kadar verimli olcak merak konusu..
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Futbolcular çok konuşur ben şu takımda oynamak istiyorum diye, ama hep o takımda oynamazlar. Dedik ya adam ciddiyse BJK hakkında zaten bizi reddeder, değilse de gelir. Etik dışı bir durum yok ya işiniz gücünüz ağlamak, herkese ağlayacağınıza takımınız nerede yanlış yaptı gidin onu tartışın

evet sizden başka herkez hatalı , oldu.
Ben bizim yöneticilerin yerinde olsam gs'nin bütün transferlerine taş koyarım. Hepsine fazladan para verim getirmek için ne güzel ne 'etik'. Bizim yöneticilerdede para var ama herifler presip meselesi yaptılar bunu, adana başkanını ödüllendirmek istemiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...