Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ya zaten drogba nın olacağına inanan varmıydı ki :D elmander-baros yeter bize.yedekleride batdal-cem-anıl-stancu seneye yeter bize.

bize acil lazım olan orta saha ve kaleci bu ikisini halledersek süper olucak.orta sahanın yarısını selçukla hallettik ama bide zencimsi bi orta saha daha lazım bence.3-4 yıldır çekmediğimiz kalmadı lan bu pozisyonlardan
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

D onumuz bile yırtıldı sana gel demekten
R esmen vazgeçtik mustafa pektemekten
O ğlum nerdesin kesildik sütten ekmekten
G el kurtar bizi karakobra duası etmekten
B ir saat içinde inmezsen lanet olası jetten
A t arabasıyla alacağız seni Stanford Bridge'den

yazılmıstı hacı sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

ya zaten drogba nın olacağına inanan varmıydı ki :D elmander-baros yeter bize.yedekleride batdal-cem-anıl-stancu seneye yeter bize.

bize acil lazım olan orta saha ve kaleci bu ikisini halledersek süper olucak.orta sahanın yarısını selçukla hallettik ama bide zencimsi bi orta saha daha lazım bence.3-4 yıldır çekmediğimiz kalmadı lan bu pozisyonlardan

1 defans, 1 ortasaha, 1 de kaleci lazım.
kaleci zaten bitmis herelde, baskan cok emin konusuyor yaptıgı acıklamalarda. orta saha ve defans da gelirse transferi bitiririz. sezonu acmadan biterse cok iyi olur. kamp basladıgında herkes takıma katılmıs olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Llama said:

D onumuz bile yırtıldı sana gel demekten
R esmen vazgeçtik mustafa pektemekten
O ğlum nerdesin kesildik sütten ekmekten
G el kurtar bizi karakobra duası etmekten
B ir saat içinde inmezsen lanet olası jetten
A t arabasıyla alacağız seni Stanford Bridge'den

yazılmıstı hacı sdf.

bi daha gelsin gündeme güzel yeni gördüm ben
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

abi 11 kişiden mi hesaplıyosun 1 er tane gelse yedek yok bişey yok :D

10 oyuncu alacak değiliz ya. gecen sene tel tel dokulen cogu futbolcu onceki sene takır takır topunu oynuyordu. hepsini de kesip atacak degiliz. degisimden faydalanıp kendini toparlayabilecek kapasitede olan adamlar var iclerinde. gitmesi gereken de cok oyuncu var tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben caglar'ın iyi bir sol bek oldugunu dusunuyorum. daha fazla oynatılmalı yeni sezonda. hakan balta da gecen sene rezil etti bizi. ama herifin euro 2008 performansı sahaneydi. tertemiz oynuyordu yani, cok bi ozelligi yoktu ama. ergun pembe mi olacak derken bir anda batırdı. ailevi sorunları falan var diyolardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...