Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

madridde o bolgede

nuri
lass
alonso
gago
khedira

falan var. hani oyle cok ubersuperstar oyuncu yok o mevkide ve belkide madridin en zayıf oldugu bolge orası.
khedira alonso nuri/lass oynarlar zaten mevcut kadrodan 11'de. hamit i de alternatif olarak düsünüyordur.

oraya bi fabregas gerard hamlesi yapsa madrid cok tatlı olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

adamı real madrid istiyorken gs'ye gelmesi sacmalık olur. hani kendimi koyuyorum adamın yerine, real beni transfer etmeyi dusunecek, alır ya da alamaz ama, isin sonunda gs'ye imza atarken kendimi bulursam gider kopruden falan atlarım muhtemelen.

fabregas arsenal'den sadece barcelona icin ayrılır. o bile zor ne kadar zor yani. real'in fabregas'ı alma sansı, messi'yi alma sansından daha az.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

zaten real madrid hamiti alıp napacak orasını bi türlü çözemedim ben.

tamam çok iyi topçu, üstelik sahanın her yerinde oynuyo falan da, hiçbi bölgede de bi real madrid ayarında değil şimdi, kandırmayalım kendimizi.

Valla Ramos'tan eksiği yok. Ama Ramos'ta zaten Madrid ayarında oyuncu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

madridde o bolgede

nuri
lass
alonso
gago
khedira

falan var. hani oyle cok ubersuperstar oyuncu yok o mevkide ve belkide madridin en zayıf oldugu bolge orası.
khedira alonso nuri/lass oynarlar zaten mevcut kadrodan 11'de. hamit i de alternatif olarak düsünüyordur.

oraya bi fabregas gerard hamlesi yapsa madrid cok tatlı olurdu.

lass khedira gago ön libero, zaten lassla gago gidici. onları geç. alonso da ön liberoya dah yakın olsa da hamitin yerinde alonso ile nuri var diyebiliriz.

öta yandan koskoca real madrid elinde oradaki adamlar kötüyse gidip de hamiti niye alıyo, aynı bölgeye hamitten 2 beden daha büyük adamlar alabilir.

Buddha said:

Rewendor said:

zaten real madrid hamiti alıp napacak orasını bi türlü çözemedim ben.

tamam çok iyi topçu, üstelik sahanın her yerinde oynuyo falan da, hiçbi bölgede de bi real madrid ayarında değil şimdi, kandırmayalım kendimizi.

Valla Ramos'tan eksiği yok. Ama Ramos'ta zaten Madrid ayarında oyuncu değil.

ramos'la kıyaslamak saçma, mevkileri, bölgeleri, oyun anlayışları bayağı farklı.

ramos sinirine hakim olursa real dahil dünyanın her takımında oyanyabilecek bir adam. hamit iyi bir oyuncu, çok kaliteli bir oyuncu ama "zirvedeki kulüplerde" oynayacak kadar da değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Çok ütopik isimler geçiyor transferde. Ya cidden yönetim gözü kararttı ya da çok fena trollüyorlar bizi Morientes beklerken yeni Bratular göreceğiz.

İsmi geçenler:

Sébastien Frey
Selçuk İnan
Hamit Altıntop
Ersan Gülüm
Hasan Ali Kaldırım
Marvin Martin
Alexis Sanchez
Kim Kallström
Sezer Öztürk
Mustafa Pektemek
Johan Elmander

Balon yerliler var bu listede, Gs geçen sene bitiriyordu Pektemek'i fakat Cavcav şişirdi fiyatı vazgeçildi zaten adam full sezonu sakat geçirdi. Şu an piyasası düşükken alınabilir. Onun dışında Selçuk dışındaki yerlileri geçiniz, Sezer karakterinde adam dolu takımda zaten bir taneye daha gerek yok. Ersan Beşiktaşlı, taş yerinde ağırdır orada kalsın.

Hasan Ali için iyi diyorlar ama Kayserispor performansı çok belirleyici olmuyor. Yabancılar ise Alexis dışında hepsi alınabilecek adamlar olsa da hiçbirini istemem, Frey'i de Terim istemiştir banko
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...