Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Akyüz iyiydi zaten ya, iyi yedek olabilir ama Anıl ve Cem varken gelecek vaad eden, hani dışardan bir genç forvet daha almaya gerek yok. Batdal'ı harcadık zaten yeter

Ayrıca o bomba ne alaka ya? Duyum nereden? Başkan birkaç güne kadar kaleci açıklarız dedi

yersen
http://www.vegol.net/wp-content/uploads/2011/04/buffon.jpg
bence max
http://images.football.co.uk/Dynamic/News/400x400/SebastienFreyNew.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

aha

Profesyonel Futbol Oyuncusu Selçuk İnan ile 2011-2012 futbol sezonundan başlamak üzere 5 futbol sezonu için sözleşme imzalanmıştır. Bu sözleşmeye göre oyuncuya herbir sezon için 2.000.000 Euro sabit transfer ücreti ve maç başına 15.000 Euro ücret ödenecektir. Ayrıca, bu tutarlara ek olarak oyuncuya 10.06.2011 tarihinde 600.000 Euro ve 30.01.2012 tarihinde 600.000 Euro olmak üzere toplam 1.200.000 Euro daha ödenecektir. Bugün yapılan açıklamada sehven bu tutar eksik yazılmıştır.

Bunlar nereden ayrıca ya? Resmi sitede haberlere bakıyorum ne bunu gördüm, ne de birilerinin işten çıkarıldığı haberleri yalandır yazısını gördüm :S

edik: Frey iyidir, candır. Buffon gelmez, yani kaparlar onu. Manchester United da kaleci arıyor mesela, daha genç ve geleceği olan bir kaleci almak istiyorlar gerçi ama Buffon da fena olmaz, Van Der Sar 40 yaşında hala kupalar kazanıyor sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Masquerade said:

aha

Profesyonel Futbol Oyuncusu Selçuk İnan ile 2011-2012 futbol sezonundan başlamak üzere 5 futbol sezonu için sözleşme imzalanmıştır. Bu sözleşmeye göre oyuncuya herbir sezon için 2.000.000 Euro sabit transfer ücreti ve maç başına 15.000 Euro ücret ödenecektir. Ayrıca, bu tutarlara ek olarak oyuncuya 10.06.2011 tarihinde 600.000 Euro ve 30.01.2012 tarihinde 600.000 Euro olmak üzere toplam 1.200.000 Euro daha ödenecektir. Bugün yapılan açıklamada sehven bu tutar eksik yazılmıştır.

Bunlar nereden ayrıca ya? Resmi sitede haberlere bakıyorum ne bunu gördüm, ne de birilerinin işten çıkarıldığı haberleri yalandır yazısını gördüm :S

edik: Frey iyidir, candır. Buffon gelmez, yani kaparlar onu. Manchester United da kaleci arıyor mesela, daha genç ve geleceği olan bir kaleci almak istiyorlar gerçi ama Buffon da fena olmaz, Van Der Sar 40 yaşında hala kupalar kazanıyor sdfsdf

kap.gov.tr
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

manu atl. madridden de gea'yı aldı işte

ayrıca anlamadım ben selçuk inan'a kaç para verilmiş şimdi ? şehven yapılan yanlışluk ne ? ntv spor bişi dio herkes bişi dio anlamadım

hayırlısı

Yıllık 2 milyon euro, imza bedeli olarak da 1.2 milyon euroyu 2 taksitle verecekmişiz. Bu yani, imza bedelini söylemeyi unutmuşuz, ntvspor'un iddiası yine yanlış da olsa adamlar prim yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

canli yayina girmis basket macini kesip gfdgdfh.
dun aksam selcuk haberini 18 milyon maliyet diye manset yaparken hemen yaninda emenike haberini 7 milyon bonservis eger 4 yil icinde satarsa 2 milyon daha karabuk takimina verilcek diye kestirip atan, emenikenin maasi hakkinda nedense hicbir kelime olmayan bir kurum yahu. selcuk haberinden sonra emenike haberini okuyan birisi adam full akbil, ssk, 4 kap yemege oynuyor der. tutarsizligin boylesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...