Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

barosu 3-5 e okutsak, berbatov gelse onun yerine fena olmaz. ama iyi para ve şampiyonlar liginde oynama garantisi istiyo diye haber çıkmıştı. eşşek değilsek şl'ye gideriz gerçi. türk oyuncularımız vasat ve altı ama sıkıntı. ha bi de amrabat haberi çıkmış yine. ben olsam almam onu gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

Melo>Flamini bence. sonucta elde nasil oynadigini bildigin bir adamin var. Taraftarini seviyor, takimi seviyor. Melo TSL fazla bir oyuncu bence. Mukemmel fizigi var. TSL de o kadar fazla teknik olmaya gerek yok acikcasi. Guclu adamlar fark yaratiyor. Bu sene cok az gol yiyoruz dikkat edin, evet arada hata yapiyor ama Melo'nun varligi bile cok seyi degistiriyor bence....
Flamini de olamayanlardan sanki...
Yani tabii bunlari 13 milyondan her turlu ucuza kapatiriz mantigiyla yaziyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyden önce bir sol bek lazım.Balta olmuyor artık iyice gün yüzüne çıktı.Şu an en uygun alternatif hasan ali kaldırım ama o da kayserispor oyuncusu malum.Yabancı kontenjanı olan bir ülkede kaleci, sağ bek, sol bek ve defans ortası yabancı olduğu zaman kitleniyorsun.2 hakkın kalıyor.Daha halen neden şu yabancı kısıtlamasını savunurlar anlamadım gitti.Ne adamlar prim yapıyor yok yere.
Sosyal ağlarda paylaş

guernica said:

13m verip melo'yu almak yerine beleşe flamini bana da mantıklı geliyor. sene sonu da bi alper, okan falan artık allah ne verdiyse genç türk alınır max 3-4 milyona. orta saha en az 5 sene rahat eder.

Melo'nun liste fiyatı 13. Muhtemelen pazarlıklarla 10'a falan indiriz ki gözü kapalı verilmesi gereken bir bonservis CL'yi garantilersek. Flamini de Selçuk ve Melo'yu rotate eder. Gerekiyorsa 3lü ortasahada as çıkar. Melo yerine düşünülecek adam bize yar ederlerse Montolivo olmalı, bonservisi de elinde. Yılın hamlesi olur

Seneye umarım;

Musli
Eboue-Ujfa-Semih-Hasan Ali
Emre Çolak-Melo-Selçuk-Gökhan Töre
Berbatov-Elmander

Berbatov ve Gökhan Töre bile daha imkanlı gerçi Kayseri'den adam almaya kalkınca
Sosyal ağlarda paylaş

melo'nun ikamesi flamini olmaz tabiki de ama montolivo'da melo'dan gayet alakasız bir adam. stili daha çok selçuk'a benziyor. flamini'dir montolivo'dur falan, bu haberlerin çıkması da aslında melo'nun bonservisinin alınmayacağına işaret bence.
ha tabiki de isterim melo kalsın takımda, adam direk fark yaratıyor bu kadar kazma ortasahanın olduğu ligde, üstüne bir de takımı da, taraftarı da seviyor adam.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Bu arada Engin'in durumu biraz daha şüpheli ama Elmander'in iki bacağında da zorlama var. Herhangi bir yırtık vs olmadı, Cuma'dan Beşiktaş maçına kadar 9 gün var. İyileşip yardırır

şu lig cok komik ya.. hani qq olarak diilde, gs 9 gun sonra maca cıkıcak.. biz persembe oynucaz cuma dinlencez c.tesi antreman yapcaz pazar mac lol..

bizde bi adam sakatlandi mi 10 mac kacirio gs fenerde 2 tane :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...