Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Bilmiyorum ben stat nerde bulabilirsin diye ama en azından izledigim Türkiye maçları ve Trabzonun avrupa maçlarında gördügüm burak kazımın 3-5 seviye daha fazla sanslısı baska bişi degil.He küçük maçların büyük topçusu haline geliyorsa bi anda ligde bilemicem tabi ama öyle olmadıgıda trabzonun sıralamadı ki halinden belli.
Sosyal ağlarda paylaş

Arda , Baroş (aralarda gelip giden Misimoviçler , ne bileyim Elano lar falan ) alayı tam bir kazma o zaman . GS'nin yıllardır sıralamadaki yerinden de bu sonuç çıkıyor.

Geçen sene 82 puanla 2. sırada ( şikeli bir sezonda) idi TS . Sıralamadaki yerine bakarsak Burak en iyi forvet diyebilir miyiz ?

Sevmiyorsanız sevmiyorsunuzdur , adama haksızlık etmeyin dediğim bu . Argümanlarınız saçma
Sosyal ağlarda paylaş

ataragider said:

Darqainu said:

Haci siz niye bu kadar savunuyosunuz bu Burak'i ? Gidin fm'de falan alin galatasaray'a, takilin.Niye ikna etmeye calisiyosunuz gs'lilari anlamadim

GS'ye faydalı olucağını düşünüyorum , e savunuyorum haliyle düşüncemi . Neyini garipsedin ?

Senin savunman bitmis sen zorla ikna cabasina girmisin. Savunmayi bir kere oyuncuyu kendine gore tanimlamisin bitmis haci, sanki menajerisin biz de aliciyiz gibi sayfa sayfa iddialasiyosun okurken darlandim tepkim buna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...