Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

yahu bence ama siz almadınız, eğer selçuk beleşe fenere gitseydi, kesin kan çıkardı o yüzden selçuk biraz zorla da olsa galatasarayı seçti...

Niye zorla secsin?
Selcuk Galatasaraylı bir oyuncu.
(Galatasarayli diye Fenere gitmedi veya bize geldi demiyorum ama zorla secme gibi bir durum sacma otesi)
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

bence de büyük aptallık olurdu drogba'yı getirmek konuşulan senelik ücretlere. emenike transferi her daim o paralara gelecek drogba transferini döver...

Ahahah
Drogbanın gelme ihtimali varsa ne kadar alırsa alsın np.
Drogba bu. Lincoln falan degil. Ayrica Terim ve Unal Basgan sesinini cikaranin beline sopayi verir Floryada artik.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

calimero said:

yahu bence ama siz almadınız, eğer selçuk beleşe fenere gitseydi, kesin kan çıkardı o yüzden selçuk biraz zorla da olsa galatasarayı seçti...

Niye zorla secsin?
(Galatasarayli diye Fenere gitmedi veya bize geldi demiyorum ama zorla secme gibi bir durum sacma otesi)

yahu zorla muhabbetini anla işte, fenere gitse başına gelebilecekleri düşünebiliyor musun? en azından psikolojik olarak, trabzon gibi bir şehri düşman ediyorsun kendine. etkisi olmuştur kesinlikle...
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Masquerade said:

calimero said:

Niye zorla secsin?

yahu zorla muhabbetini anla işte, fenere gitse başına gelebilecekleri düşünebiliyor musun? en azından psikolojik olarak, trabzon gibi bir şehri düşman ediyorsun kendine. etkisi olmuştur kesinlikle...

Emre Fb'ye gitti abi bırakın.
Topuz forma giyip ardından Herkes Fenerli Olacak sapkasiyla imza atti.
Bos seyler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...