Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Olcan Adın ve Jaja bitti diyorlar, yerli Bayern olduk anasını satayım paso lig içinden transfer. Olcan'a sevindim Ozan İpek veya onu almamız gerekiyordu yerli kanat olarak. Aydın ve Serkan Kurtuluş'u da direk kira mira uğraşmayıp zararına sözleşme feshi yoluyla takımdan uzaklaştırdık mı tamamdır.

Eboue'nin 1 ay da olsa takımdan uzak kalması ve Sabri'nin sakatlığı sebebiyle takımdan gönderilmesini anlamadığım Uğur Uçar'ı da alıyormuşuz. Lig şampiyonluğu için akıllı hamleler, yurt dışından bomba transfer yapacak gücümüz olmasına rağmen bu sezon kısa vadeli bir hedefimiz olduğu için sezon sonuna bırakılabilir bu iş.

p.s : Antep İbrahim Akın'la anlaşmış, Olcan tamam herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

Uğur Uçar'ı geri almışız Ankaragücü'nden.

Çok sevindim valla.

Çok severdim Uğur'u. Sakatlanana kadar müthiş oynardı.

Çok genç yaşta çok şanssız sakatlık yaşadı, sonrasında toparlanamadı. Ama şimdi tekrar toparladıysa çok güzel bir rotasyon olur beke. Hem kontenjanı rahatlatır, hem Eboue yokken beki kurtarır, hem de ilerisi için iyi bir alternatifimiz olur. Üstelik de bedavaya aldık, malum serbest kalmıştı.

Öbür bek Özgür Çek'i de alsak ya, bir de Olcan da bittiyse başka transfere gerek yok. Tek kanadı eksik idare ederiz sezon sonuna kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...