Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

melo yu aldıysan muntari niye allahım şaşırmış bu yönetim arda gitti yerine alcagımız adamın alakası olsun azcık be
drenthe adı geçiyor adam bek mi açık mı belli belirsiz
takımdaki en yaratıcı adam selçuk oda geriden mi top çıkarsın ilerde oyun mu kursun napcanı bilemez havadaydı hazırlık maçlarında
muntari yi alıp belki selcugu öne cekecek of ne bilim her transfer dönemi gibi galatasaray beni geriyor ..
misimovic olsaydı şimdi kötü müydü .. ah hagi ah
Sosyal ağlarda paylaş

Melo tamamen duygusal bir adam, Terim gazı verirse arkasında taraftarın gazıyla yardırır. Muntari'ye hiç gerek yoktu, bu sezonu şampiyon bitirince yapılması gereken hamlelerdi orta saha rotasyonunu kaliteli adamlarla donatıp Avrupa için geniş kadro kurmak. Ha Selçuk-Melo-Muntari orta sahası oynatacaksak izlemeyelim maçları. Fazla defansif
Sosyal ağlarda paylaş

Sabri varken Eboue geldi anladık takım içindeki düzenlerde oyuncuların mevkileri kaydırılır çok yönlü adamlar da. Gerçekten Muntari iyi bir adam olsa da gereksiz bir transfer. Ha Podolski Arshavin vs gelcekse Muntari de gelsin bana giren çıkan yok sonuçta

Drenthe de gelmesin abi Eboue gibi bek mi kanat mı belli olmayan adamı da aldık zaten. Pure winger lazım 2 tane
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...