Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Cana tamamen gitti mi bu arada? Kesin gidişine dair hiç haber görmedim de, bonservisi falan da yazmadı?

yuuu alan yetkilisi olcak :P

adam bildiğin gitti hava alanında röportaj yapıldı, lazio atkısıyla falan poz verdi, antrenmanlara çıktı, maça bile çıkmıştır belki de bilmiyorum onu. takas ettik bi de üsütne para verdik kısacası
Sosyal ağlarda paylaş

fatih terim forvet istiyormuş. ala ala nası iş bu ya.

şu anda baros-elmander düşünüyormuş ama istediği transfer olursa baros-x olucakmış, elmander yedek kalacakmış. sen git isim yapmış yabancı al, sonra kulübeye tık. çok saçma olur. ben baştan beri baros gidecek sanıyordum, o da kaldı gibi gözüküyor. ilginç gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye liginde çift ön libero oynanmasını belli maçlar hariç gereksiz görüyorum, Arda gerektiğinde çok güzel geriye dönüp basabiliyor topa.

Ama kesinlikle Yekta - Emre Çolak 2 lisinin bu sene oynaması gerektiğini düşünüyorum. Bu arada Yekta'yı kiraya falan verdiysek haberim yok tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Rewendor said:

Cana tamamen gitti mi bu arada? Kesin gidişine dair hiç haber görmedim de, bonservisi falan da yazmadı?

yuuu alan yetkilisi olcak :P

adam bildiğin gitti hava alanında röportaj yapıldı, lazio atkısıyla falan poz verdi, antrenmanlara çıktı, maça bile çıkmıştır belki de bilmiyorum onu. takas ettik bi de üsütne para verdik kısacası

havaalanında resmini falan gördüm de, gs'den resmi açıklama falan yapılmadı ondan sordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:

Türkiye liginde çift ön libero oynanmasını belli maçlar hariç gereksiz görüyorum, Arda gerektiğinde çok güzel geriye dönüp basabiliyor topa.

Ama kesinlikle Yekta - Emre Çolak 2 lisinin bu sene oynaması gerektiğini düşünüyorum. Bu arada Yekta'yı kiraya falan verdiysek haberim yok tabi.

Yekta Nasri'miz, Emre Çolak Wilshere'imiz olacak. Rahat olun, orta sahaya transfere gerek yok. Sadece çekincem Kansız+Urfalı tandemi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...