Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Aysal başkan o kadar profosyonellikten bahsetti seçildiği hafta televizyon programları olsun,yazılı basın olsun.Acaba son Madrid seferini ne kadar profosyonelce buluyor çok merak ediyorum.İmzalar atılmadan bu kadar kesin konuşmamayı öğrenmiş olmalı.En azından gurur yapıp istemeyen adamı bir şekilde getirmez.Hele ki o adam 33-34 yaşında ise.
Sosyal ağlarda paylaş

Transfer etme mantığı bu şekilde olabilir, jeeple adam da kaçırabilir uçağa atıp getirebilir. Sonuçta önemli olan getirmesi, ama ben talip olunan oyuncu havuzunu beğenmiyorum. 4-5 forvet adı atılıyor ortaya takımın öncelikli yerleri hiçe sayılarak.

Gir Fransa ligine, atıyorum Auxere'den 3 tane adam getir ya da zor ama Lille'den getir, Atletico Madrid'in kaşarlanmış yıldızlarıyla yürümez bu iş. Çok 2001 Fenerbahçe modeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben forvet transferi istemiyorum açıkçası, Baros var yollanması kesinlikle düşünülmemesi gereken, Elmander alındı gerekirse Kazım var Pino var. Stancu için 1 sezon daha beklenecek maliyeti bir tarafımıza girdiği için girer oynar o da. Orta sahaya Selçuk dışında sınıf atlatacak bir adam daha al yeter. Kaleci+stoper olayına girmiyorum bu transferlerin Haziran başı bitmesi gerekiyordu
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bir santrafor daha lazim, kazimla pinoyla olmuyor orasi... Baros gidecekse tabi ki...

Ozellikle su durumda avrupaya gidemedigimizi dusunursek, duzgun oyuncu olasiligimiz yok. Ya biraz yasli olacak, parayi basip getirecegiz, ya da genc alip elimizde patlamamasini umacagiz ki bu cok az bir ihtimal... O yuzden pek secme sansimiz yok. Oyuncu begenmemek gibi bir hakkimiz hic yok bence.

Ha, santrafor lazim baros gidiyorsa ki, bence de gitsin, her sekil bir santrafora daha ihtiyacimiz var.
Sosyal ağlarda paylaş

ya birileride haaaalaaaa kazım'la pino yeterli der ya..
kusura bakmayın arkadaş sizden adam olmaz be..
Kazım ve Pino gibi iki tiple mi bize kafa tutucaksınız yani yeni sezonda..34 maçta 14 gol atıp.
Bu mu vizyonunuz arkadaş sizin anlamadım ki.Nasıl bir taraftar modelidir bu.Fenerbahçeli halimle beni isyan ettiriyosunuz.
PES PES...
Sosyal ağlarda paylaş

ya birileride haaaalaaaa ronaldo'yla nuri yeterli der ya..
kusura bakmayın arkadaş sizden adam olmaz be..
Ronaldo ve Nuri gibi iki tiple mi bize kafa tutucaksınız yani yeni sezonda..59 maçta 148 gol atıp.
Bu mu vizyonunuz arkadaş sizin anlamadım ki.Nasıl bir taraftar modelidir bu.barçalı halimle beni isyan ettiriyosunuz.
PES PES...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...