Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

karşılaştırma değil ki o.nasıl anladıgınıza bağlı

ben serdar özkan simaoyu tokatlar falan demedim.sadece siamonun takıma herhangi bir futbolcudan fazla hani 'adam simao büyük topcu yıldız topcu' şeklinde yakıştırmalara karşılık ortada bu lafları hak edicek ciddi bir performansı yok.yani geçmişinde şöyle yapmıs böyleymişe karşılık takımda bi fark yaratmıyor bence

olsada olur olmasda olur.yerine serdar özkanı koysanız ulan bi simao vardı o olsaydı denmez

ayrıca bencede tartışmayın.cunku ilkokul seviyesine inmek zorunda kalıyoruz

hemen kıskançlar çemkiriyorlar kendi topcuları süpere baglıyorsunuz.sizin tartışma olayınız bu

olay fanatiklik olsa burda galatasarayı eleştirmezdik 1 sene boyunca

vericek cevabınız olmadıgından direk tartışmayı başka yöne çeviriyor kılasik beşiktaşi taraftarı
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo Forlan iyi adam, ama hem istikrarsız hem yaşlı. Bu yüzden gelse yatmaya gelir diyoruz işte. Geldiği takım farketmiyor, Gs olur Bjk olur.

Ama genel olarak beşiktaş taraftarında gelen her adamı dünyanın en iyisi ilan edip toz kondurmama olayı var. Quaresma gelirken "tamam gençken iyiydi de belirsiz, 2 senedir top oynamadı" dedik, denmeyen laf kalmadı. Guti gelirken adamı R.Madrid'in en iyisi ilan ettiniz "tamam çok faydalı iyi transfer ama R.madrid'in kadrolu yedeğiydi" diyenlere yine kıskanç falan dendi. Ersan var mesela yine örnek, üstelik kimse kötü falan demediği halde, sezon boyunca 10-15 mnaç oynamış ,öncesinde kimsenin tanımadığı, üstelik de son 6 ayı sakat geçirip ameliyat olmuş geleceği ve esisi gibi olup olmayacağı belli olmayan bir adam Türk futbolunun en iyi defansı oldu diren efsane ol dendi, tapıldı vb vb.

İnsanları fanatiklikle ve bundan dolayı taraflı bakmakla suçlayıp esas taraflı bakan taraf olunmasını eleştiriyorum burada. Görüldüğü üzere Forlan bjkya geliyo diye değil kime gelirse gelsin tepki bu diyorum.

Bir kere tersini söyledim "Simao Quaresmadan daha faydalı olabilir takıma" dedim (ki bence öyle de oldu son yarım sezonda) onda yine kızdınız.
Sosyal ağlarda paylaş

futbol anlayışı gol ve istatistik işte.ben gs kotu oldugu için bu sene beşiktai ve fener maçlarını daha çok izledim.

q7 fazla gol atamamasına karşın simaodan çok daha iyi mucadele etti.istikrarlı bi mucadelesi vardı bence.

kaybettiği maçlardan sonra ama biz toplam 15 şut 8i isabetliydi iyi pas yaptıydık diyen takımın taraftarı

sonuca bakalım yenilmişin farketmiyor

istatiklere göre mustafa sarp xaviyle kapışıyor

bu sezon

baros 12 maç 9 gol

baros bu sezon çok mu iyiydi

hyr değildi.sakattı falandı filandı.galatasaray nerde 9. falan.performans oalrakta cogu maçta yetemedi
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi gol atabilir.servette bu sezon 5 gol attı yanılmıyosam

ben diyorum beşiktaş simao fernandes almeida transferlerini yapmadan önce daha keyifli futbol oynuyordu.ve ilk 3 e girerdi

bu adamlar bozdu.q7 yeterdi takıma

çizgiyi geçen toplar gol olaydı
gereksiz kırmızılar çıkmasaydı girerdik rahat rahat
Sosyal ağlarda paylaş

abi o zaman q7 tırt ?

ligde 2 golü var yanılmıosam

gol attı bitit mi olay.ben kesinlikle gol attı diye iyi topcu atamadı diye kötü topcu demem

baros 9 gol atmış bu sezon.tamam baros reyis seviyoruz ama naptı bu sene takıma katkı olarak.genelde sakattı.oynadıgında da yetemedi

12 maçta 9 gol iyi istatistik.sanırsın galatatasay çok iyiydi.

q7 nin hırsı mucadelesi ve ateşlemesi olmasa beşiktai daha kötü durumlara düşerdi

ama gol atamadı q7.kötü o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...