Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

EricCantona said:

Tamam Toggie aradım başkanı, Bale,Messi,Ronaldo'yla anlaşmışlar. Lahm'la Gerrard beklemedeymiş,Fatih Terim maç kasetlerini izleyip ona göre karar vericekmiş.
Casillas yalvarıyormuş beni alın gerekirse yedek bile otururum diye ama bizimkiler Muslera'ya söz verdik zaten Ufuk'a şans vericez diyip kabul etmemişler.

Yahu ne messisi ronaldosu, stoper yok takımda önce stoper getirin sonra messiye gerrarda bakarız.

Ayrıca Sabri varken Lahm gereksiz transfer, yabancı kontenjanı daha iyi yerler için kullanılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Tamam Toggie aradım başkanı, Bale,Messi,Ronaldo'yla anlaşmışlar. Lahm'la Gerrard beklemedeymiş,Fatih Terim maç kasetlerini izleyip ona göre karar vericekmiş.
Casillas yalvarıyormuş beni alın gerekirse yedek bile otururum diye ama bizimkiler Muslera'ya söz verdik zaten Ufuk'a şans vericez diyip kabul etmemişler.

hehe hadi bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Masquerade said:

Muntari diyorlar iste. Teklif geldigini dogrulamis menajeri.

Gerçi liberosuz da oynar belki bazı macları. Trabzon Colman-Selcuk gobegiyle oynadı bu sene çoğu maçı.

hem muntari gelecek, hem kallstrom gelecek, yetmeyecek bi de reyes'i mi alacagız?

AHAHAHAHAHAHA

hayaldi gercek oldu.

gerci yazdigim 4 lü zaten liberosuz oynar da sizde zenci libero fetişi var cidden ahhaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

toggie said:

Masquerade said:

Muntari diyorlar iste. Teklif geldigini dogrulamis menajeri.

Gerçi liberosuz da oynar belki bazı macları. Trabzon Colman-Selcuk gobegiyle oynadı bu sene çoğu maçı.

hem muntari gelecek, hem kallstrom gelecek, yetmeyecek bi de reyes'i mi alacagız?

AHAHAHAHAHAHA

hayaldi gercek oldu.

gerci yazdigim 4 lü zaten liberosuz oynar da sizde zenci libero fetişi var cidden ahhaha.

bizde yok futbolda var.
kaleci yok, stoper yok, sol bek yok, 10 numara transferi yapıyoruz. daha onceki 10 numara transferlerini de biliyoruz, bu konuda ısrarcı olunmaması gerektigini de 10 yıldır falan soyluyoruz ama yok.

muntari su an en cok ihtiyacımız olan adam bence. win/win direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...